UWAGA!

Ferie w Zakrzewie

Wielkimi krokami zbliżają się ferie. Spółdzielczy Dom Kultury Zakrzewo przygotował wiele ciekawych propozycji dla dzieci i młodzieży.

Półzimowisko w SDK Zakrzewo rozpocznie się 25 stycznia i potrwa do końca ferii (5 lutego). Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-14.30. Wśród atrakcji znajdą się gry i zabawy, zajęcia plastyczne, turnieje sportowo-rekreacyjne (unihokej, tenis stołowy, mini koszykówka), wycieczki piesze po Bażantarni z ogniskiem, wyjścia do elbląskich zakładów, wycieczki do kina, teatru i muzeum, a także kulig. Zajęcia poprowadzą instruktorzy SDK. Koszt uczestnictwa zajęciach wynosi 80 zł.
       Natomiast bezpłatne warsztaty plastyczne prowadzone będą w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 11.00-13.00 w siedzibie SDK. Kolejną propozycją są zajęcia sportowe. Uczestnicy w wieku od 7 do 16 lat będą mogli zagrać w tenisa stołowego i unihokeja od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-17.30. Zapisy telefoniczne pod numerem: 55 235 69 02 lub osobiście w siedzibie SDK Zakrzewo, przy ul. Robotniczej 246 w Elblągu.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama