UWAGA!

Festiwal Piosenki Świetlicowej

 Elbląg, Festiwal Piosenki Świetlicowej
fot. nadesłana

23 maja w Szkole Podstawowej Nr 9 w Elblągu odbył się VII Międzyszkolny festiwal Piosenki Świetlicowej pt. „Zwierzęta naszymi przyjaciółmi”. Do udziału w festiwalu zgłosiło się 7 zespołów z elbląskich świetlic szkolnych.

Grupy prezentowały piosenki o zwierzętach, układy choreograficzne oraz stroje. W jury byli opiekunowie występujących uczestników. Pierwsze miejsce zdobyły dzieci ze świetlicy SP Nr 18, drugie miejsce-dzieci ze świetlicy SP Nr 11 i SP Nr 1, trzecie miejsce- dzieci ze świetlicy SP Nr 15. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienie za udział w festiwalu. Nagrodami były gry edukacyjne. 
       Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek w postaci słodyczy, owoców, napojów i soków. W przerwie imprezy uczniowie naszej szkoły wystąpili z przedstawieniem „Drzewo młodości” oraz zaśpiewali piosenkę pod tytułem „Jamniczek”. 
       Festiwal, jak co roku, miał za zadanie łamanie barier i zacieranie nierówności między dziećmi poprzez wspólne śpiewanie, słuchanie muzyki oraz odkrywanie piękna dźwięków wydawanych przez instrumenty muzyczne. Dodatkowymi celami naszego przedsięwzięcia było rozśpiewanie dzieci, a także wymiana doświadczeń i zacieśnienie współpracy ze świetlicami.
      
kierownik świetlicy oraz wychowawcy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama