UWAGA!

Festyn na znak solidarności ze schizofrenikami

Elbląg, Zdjęcia przedstawiają pełną działalność placówki.
Zdjęcia przedstawiają pełną działalność placówki.

W związku z obchodami Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię, Środowiskowy Dom Samopomocy w Przezmarku zaprasza na festyn, który odbędzie się dnia 12 września (piątek) o godz. 11.00 na terenie tegoż domu.

Dzień ten organizowany jest w ramach ogólnoświatowego programu "Schizofrenia - Otwórzcie Drzwi". Celem naszym jest zmiana postrzegania osób chorych na schizofrenię, stworzenie chorym warunków do integracji ze społeczeństwem i pokazanie, że to tacy sami ludzie jak my.

 


     Środowiskowy Dom Samopomocy w Przezmarku jest placówką wsparcia dziennego, który powstał z myślą o osobach niepełnosprawnych intelektualnie i chorych psychicznie. Swoim działaniem obejmuje powiat elbląski ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców gmin: Elbląg, Młynary, Pasłęk i Rychliki.
     W naszym Domu uczestnikom zapewniamy kompleksową opiekę i wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestnika, usługi specjalistyczne, w tym psychologiczne, pedagogiczne, prawne i rodzinne, usługi żywieniowe. Istnieje również możliwość skorzystania nieodpłatnie z jednego posiłku dziennie oraz usług medycznych.

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • W Elblagu jest tez taki wspaniały DPS przy ul. Winnej pod kierownictwem pani Lusi Z, serdecznie pozdrawiam Personel; i uczstników. Jestescie wspaniali
Reklama