UWAGA!

Forum Inicjatyw Pozarządowych inspiracją do działania

W naszym mieście odbędzie się Forum Inicjatyw Pozarządowych w dniach 24-25 października (piątek-sobota). Spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 września o godz. 17 w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych na ul. Związku Jaszczurczego 17. Motywem przewodnim będzie "Inspiracja do działania".

Pierwszy dzień poświęcony będzie przede wszystkim prezentacjom dobrych praktyk współpracy międzysektorowej, organizacji 2-3 bloków szkoleniowych, a finałem byłoby "luźne" spotkanie w ramach Klubu Lidera. O ile będzie to możliwe pierwszy dzień chcielibyśmy przeprowadzić w całości na terenie Biblioteki Elbląskiej.
     Drugi dzień, sobota, miałaby już bardziej "ludyczny" charakter realizowany w formule dyskusyjno-piknikowo-targowej. Całość byłaby prowadzona na terenie Galerii El, gdzie odbędzie się prezentacja działalności elbląskich i zaproszonych przez Radę Regionalnych Organizacji Pozarządowych. Zakończeniem drugiego dnia byłaby organizacja Kombajnu, czyli żywej prezentacji oferty młodzieżowych organizacji pozarządowych, a także przegląd elbląskich kapel w ramach Elbląg Rock's Europa Festival.
     Organizatorzy serdecznie zapraszają organizacje, które chciałyby aktywnie włączyć się do przygotowań oraz wzbogacić program Forum prezentacją projektów realizowanych w tym roku, ale również elementami aktualnie przez siebie prowadzonych działań.
     Wszelkich informacji na ten temat udzieli Paweł Kulasiewicz, przewodniczący Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych oraz Paweł Bloch z Centrum Organizacji Pozarządowych, które będzie prowadzić i obsługiwać Forum od strony technicznej.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama