UWAGA!

Fundacja Elbląg dziękuje podatnikom

Powoli dobiega końca wpływanie środków do organizacji pożytku publicznego w ramach akcji „1 procent podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2007”. Na koncie Fundacji Elbląg znajduje się obecnie ponad 60 tysięcy złotych.

Środki, jakie uzyskała Fundacja z akcji 1 procent pochodzą nie tylko z Elbląga, ale i z innych miast w Polsce.
     – Na tę chwilę trafiło do nas ponad 60 tysięcy zł – mówi Teresa Zwierzyńska, księgowa Fundacji Elbląg. – Ostatecznej kwoty, jaką uzyskaliśmy w ramach „podatkowej” akcji jeszcze nie jesteśmy w stanie podać, bo pieniądze wciąż do nas wpływają.
     Pieniądze uzyskane w tym roku, wzorem lat ubiegłych, zostaną przekazane na cele statutowe Fundacji. Sfinansowane zostaną stypendia dla zdolnych uczniów i studentów z Elbląga i powiatu, stypendia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz nagroda w Konkursie na Najlepszą Inicjatywę Elbląskich Organizacji Pozarządowych im. dr Aleksandry Gabrysiak. Ponadto, wydana zostanie publikacja w ramach Programu Literackiego, przekazane zostaną środki na organizacje seniorskie oraz młodzieżowe. Pieniądze trafią także do elbląskich szkół w ramach programu „Aktywność rodzicielska” oraz zasilą wiele innych działań podejmowanych
     przez Fundację na rzecz lokalnej społeczności.
     - Za wszystkie wpłaty, będące wyrazem zaufania do działalności Fundacji Elbląg, serdecznie dziękujemy – mówi Jola Prokopowicz z Fundacji Elbląg. - O wszystkich działaniach podejmowanych przez Fundację będziemy sumiennie informować.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama