UWAGA!

Gala Filantropa Roku już jutro

Elbląg, Gala Filantropa Roku już jutro

Roman Badysiak (Kawiarnia „U Aktorów”), Ryszard Rynkowski i Piotr Żabiński (Pal-Drew P.H.U.) to nominowani do X edycji Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Zwycięzcę poznamy podczas uroczystej Gali Filantropa Roku już w piątek – 7 maja 2010.

Uroczystość, obok finałowego rozstrzygnięcia, przewiduje w programie również część artystyczną oraz doroczną licytację Kryształowego Serca Ryszarda Rynkowskiego. Nowy posiadacz statuetki, który w zamian za najwyższą kwotę zaoferowaną podczas licytacji stanie się jej właścicielem przez najbliższy rok, będzie także gościem kolacji z Rynkowskim tego wieczoru. Warto przypomnieć, że do tej pory najwyższą kwotą za Serce było 16.000 zł ofiarowane przez Leopolda Skowrońskiego z firmy Pol-Plast. Wszystkie kwoty z licytacji trafiają na Fundusz Ryszarda Rynkowskiego, wspierający młode muzyczne talenty Elbląga. Fundusz obsługuje Fundacja Elbląg.
       Gala Filantropa Roku odbędzie się 7 maja 2010 o godz. 17.00 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Wstęp na uroczystość jest wolny. Patronat nad imprezą objęła Telewizja Obywatelska, Telewizja Elbląska, Dziennik Elbląski oraz „Tydzień w Elblągu”.
      
      
Jola Prokopowicz, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama