UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Straszne co się dzieje, do lekarza sie dostac nie mozna tylko teleporada. Nasza służba zdrowia ledwo zipie. Teraz ją całkiem wykoncza. Na fundusz medyczny też nie ma pieniedze. Duda obiecal i nie ma. Chyba sam bedzie ludzi leczył bo lekarze za granice uciekną z tego kraju. Cała kasa roztrzepana
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Edward Sztorc(2020-09-19)
  • @Edward Sztorc - Niech uciekają za granice, zostaną ci zasługujący na pozostanie, może wtedy będzie lepiej i mniej szczucia !
  • Mam 1300 zł emerytury nie stać mnie na prywatne leczeniea na leki mnie niestać a jeszcze opłaty i życie. Cale życie uczciwie pracowałem i co teraz? Tak mnie państwo traktuje? Że 13stke dostałem to co? Mam sie za to leczyć? I żyć. Mydlenie oczu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Edward Sztorc(2020-09-19)
  • @Edward Sztorc - jasne. .lepiej bys miał za po i bez 13.. .…. oj jak ktoś napisał głupie ludzie głupie
  • Nie wiem czy bym miał lepiej, ale czuje sie oszukany bo pan Duda obiecywal emerutom cuda wianki a teraz sie na nas wypiął. Ja zamiast tej trzynastki wolalbym miec godna emeryture adekwatna do tego ile sie w życiu napracowałem zeby na godne zycie mnie było stac a nie jednorazowe kieszonkowe. I dostęp do państwowej opieki zdrowotnej. W tym tygodniu za teleporade musiałem zapłacic 50 zł to jest skandal!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Edward Sztorc(2020-09-19)
  • @Edward Sztorc - Edward nie martw się. Lekarze nie wyjada bo takiej kasy nie zarobią w żadnym innym kraju.
  • @Edward Sztorc - Edward za ta teleporadę płaciłeś gotówka czy przelewem ?
  • Przelewem bankowym 50 zl tylko za wystawienie recepty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Edward Sztorc(2020-09-19)
  • Dowcip roku! Chyba nie wiesz jak euro stoi
Reklama