UWAGA!

Głosujmy na Tomka!

2013-01-30
Aktualizowany 2013-01-30 10:22
 
Elbląg, Tomek jest uczniem I Liceum Ogólnokształcącego,
Tomek jest uczniem I Liceum Ogólnokształcącego, fot. nadesłana

Tomasz Wojtyński jest uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, który wystartował w ogólnopolskim konkursie filmowym "Nakręcona Ekonomia 2" . Jego film został nominowany do 12 najlepszych prac spośród 161 nadesłanych filmów. Teraz rozpoczął się 2. etap, w którym odbywa się głosowanie internautów. Tomek potrzebuje naszych głosów.

Ogólnopolski konkurs filmowy "Nakręcona Ekonomia 2" organizowany jest przez Narodowy Bank Polski i portal MillionYou. Jest to konkurs, którego celem jest promocja zagadnień ekonomicznych wśród młodzieży ponadgimnazjalnej,
       24 stycznia zakończył się 1. etap konkursu i film Tomka został nominowany do 12 najlepszych prac z pośród 161 nadesłanych filmów. Teraz rozpoczął się 2. etap, w którym odbywa się głosowanie internautów. Trzy filmy (z finałowej 12) z największą ilością głosów zostaną hojnie nagrodzone (w puli nagród 52 tys. złotych). Nagrodę pieniężną otrzyma szkoła, do której uczęszcza uczeń, nauczyciel - opiekun ucznia, oraz uczeń, czyli autor filmu.
       Uczniowie I LO i znajomi Tomka robią co mogą, aby wypromować film w sieci i pozyskiwać kolejne głosy, ale to może nie wystarczyć, gdyż konkurencja też jest bardzo aktywna. Wszystkim nam zależy, żeby nagroda trafiła do Elbląga, wsparła elbląską szkołę i wypromowała miasto na arenie ogólnopolskiej. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o głosowanie na film elblążanina. Oddanie głosu trwa około 10-15 sekund. Poprawne oddanie głosu to kliknięcie w ikonę "Głosuję na ten film" i następnie "Rozumiem, oddaję głos". Nie trzeba klikać ikony "Lubię to!". Wiemy, że Elblążanie potrafią wspomóc na wielką skalę, czego dowodem było 2. miejsce ekipy z Elbląga w "Bitwie na głosy". Głosujmy na Tomka! Link do oddania głosu.
      
       Uwaga! Nie można zobaczyć kto aktualnie prowadzi. Organizator chce, żeby rywalizacja trwała do samego końca, czyli do 31 stycznia. Wyniki zostaną ogłoszone 1 lutego.
      
Mateusz Wojtyński
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Może pokazalibyście ten film zanim zaczniecie namawiać do głosowania? Skąd mam wiedzieć czy te 11 pozostałych prac nie sa lepsze ?
 • Następne "dziecko neostrady". Wejdź na podaną stronę i sobie obejrzyj całą dwunastkę.
 • Kliknij w link i zobacz. Nie zagłosuje się od razu. Zamiast gadać takie cuda, najpierw sprawdź :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  anosejatu(2013-01-30)
 • Namawianie do głosowania na konkretną osobę w takim konkursie; -). A sami się pultacie, że np w Fotce Miesiąca niektórzy namawiają na ocenianie swoich znajomych :-D.
 • Nie zagłosuję, bo nie mam konta na facebooku i nie zamierzam go zakładać!!!
 • nie mam fb nk i innych badziewi. Tak wiem nie mam więc nie istnieję, ale wole nie istnieć niż zakładać idiotyczne konta z wirtualnymi znajomymi.
 • A niech sie buja. .Elo
 • Obejrzałem. niczego sobie ten film, ale po obejrzeniu wszystkich dwunastu uważam, że były lepsze filmy. Bądźmy obiektywni. Chciałem oddać głos na jeden z tych filmów, ale okazało się, że nie dość, że muszę mieć konto na Facebooku (takowe posiadam) to jeszcze muszę się "zapisać" do jakiejś aplikacji, która ściągnie moje dane. .. Dziękuję zatem za taki konkurs. Ja w nim nie wezmę udziału. Pewnie głosują rodziny i znajomi oraz tworzone są fikcyjne konta, ale sam organizator konkursu stara się, żeby wynik nie był obiektywny, czego zachowanie mojej skromnej osoby jest jedynie przykładem. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martinoss(2013-01-30)
 • I jeszcze jedno. Nie zniechęcaj się Tomaszu. Jesteś z pewnością pomysłowy, co udowodnił zrealizowany przez Ciebie film. Mi nie bardzo podobała się tematyka. Po prostu mam awersję do ubezpieczeń - kiedyś ubezpieczyłem coś, a później mogłem tylko liczyć na grosze. W stosunku do kosztów tego ubezpieczenia to były naprawdę grosze. Nie chciałbym się tutaj rozwodzić. Pewnie są tacy, którzy żyją z ubezpieczeń i nigdzie nie pracują (czytałem sporo na ten temat - są patenty). Oczywiście nie będę wykorzystywał luk w systemie - od urodzenia byłem uczciwy i taki pozostanę. Cóż mogę jeszcze dodać. Może warto nakręcić coś dłuższego? Może jakiś dokument? Osobiście uwielbiam filmy dokumentalne - nierzadko zdarza się, że pomagają konkretnym ludziom, co stanowi ich dodatkową zaletę. Pozdrawiam autora. Życzę sukcesów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martinoss(2013-01-30)
 • Tomek sam zagłosował na siebie www.portel.pl
 • O co Ci chodzi??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  S......(2013-05-19)
Reklama