UWAGA!

Grafatak - trzecia bitwa na rysunki

 Elbląg, Grafatak - trzecia bitwa na rysunki

Kolejne spotkanie i okazja na świadkowanie temu, jak wykluwa się (być może) wyjątkowa osoba trzymająca w garści wszystkie kolory tęczy. Grafatak, bezkrwawa bitwa na pędzle, kredki i wyobraźnię - jeśli pogoda pozwoli - tym razem odbędzie się w plenerze, przed Ratuszem Staromiejskim w sobotę, 26 sierpnia.

Na uklepanym polu elbląskiej starówki stanie w szranki trójka zupełnie nowych pretendentów do miana mistrza Grafataku - Wanda, Qba i Radek Radosław oraz doświadczona już w tej dyscyplinie i znająca słodki smak zwycięstwa Edzia.
       Spotkajmy się w dużym gronie miłośników talentu i świetnej zabawy i dopingujmy tych dzielnych młodych ludzi w niełatwej sytuacji publicznego tworzenia prac i na dodatek w formule konkursu. Kilka słów przypominających o co w tym chodzi. Grafatak czyli popularną bitwę na rysunki przygotowują członkowie Stowarzyszenia Kulturalnego Co Jest? we współpracy z klubem Mjazzga.
       Uczestniczący w imprezie artyści, zawodowcy lub amatorzy, w ciągu trzech godzin mają za zadanie stworzyć dowolną techniką (malarstwo, grafika itp) pracę na jeden z zaproponowanych im tydzień wcześniej trzech tematów - temat właściwy wybierany jest bezpośrednio przed bitwą. Po zakończeniu bitwy zgromadzona publiczność decyduje w
       głosowaniu, która praca najbardziej przypadła jej do gustu. Jej autor zostaje zwycięzcą Grafataku, otrzymuje puchar, nagrodę pieniężną i splendor oraz dożywotnią satysfakcję.
       Podczas imprezy członkowie SK Co Jest? dwoją się i troją, by zaangażować zebranych do udziału w różnych, przeważnie lekko absurdalnych konkursów i konkurencji. Słowem jednym (no, dwoma) - jest git!
       W czasie każdej edycji plenerowej przygotowana jest wersja Grafataku dla najmłodszych. Śmiało więc zabrać można ze sobą dzieci - będą miały co i czym rysować, a przy okazji otrzymać drobny upominek.
      
       Grafatak III - edycja plenerowa (w tym zabawa dla dzieci)
       miejsce: plac przed Ratuszem Staromiejskim (w razie niepogody Mjazzga od godz. 19)
       Start sobota 26.08 o godz. 18, finał ok. godz. 21:30
      
      
Elżbieta Minkiewicz, prezes Stowarzyszenia Kulturalnego Co Jest?
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama