UWAGA!

Graj o staż

Jeszcze do 2 kwietnia studenci i absolwenci mogą zgłaszać swój udział w konkursie „Grasz o staż”. W tegorocznej, 12. edycji konkursu na zwycięzców czeka ponad 230 staży w firmach, agencjach reklamowych, domach mediowych i organizacjach pozarządowych w całej Polsce oraz nagrody dodatkowe.

Organizatorzy przygotowali 70 zadań, z których uczestnicy muszą wybrać od jednego do trzech. Ich rozwiązania należy przesłać do 2 kwietnia. Tegoroczne zadania sprawdzają wiedzę z finansów, nieruchomości, marketingu, mediów, prawa, odpowiedzialności społecznej, zarządzania zasobami ludzkimi a nawet ekologii. Wiele zadań dotyczy branży IT i telekomunikacji, ale są też zadania dla logistyków i projektantów mody.
     Na najlepszych uczestników, poza praktykami, w ramach nagród dodatkowych czekają studia podyplomowe, kursy językowe, specjalistyczne szkolenia a także publikacje książkowe oraz prenumeraty czasopism.
     W konkursie organizowanym przez „Gazetę Wyborczą” oraz PricewaterhouseCoopers mogą wziąć udział studenci III, IV, V roku oraz absolwenci do 30. roku życia, bez względu na rodzaj uczelni, kierunek oraz tryb studiów. Wszystkie praktyki są merytoryczne, a za wykonywaną pracę laureaci konkursu otrzymują miesięczne wynagrodzenie - 1800 zł brutto w firmach i 1000 zł netto w organizacjach pozarządowych.
     Więcej informacji można uzyskać na stronie www.grasz.pl.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama