UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gry decyzyjne młodych ekonomistów

 
Elbląg, Gry decyzyjne młodych ekonomistów
fot. nadesłana

W środę, 18 stycznia odbyło się wspólne spotkanie klasy akademickiej z elbląskiego "Ekonomika" ze studentami trzeciego roku PWSZ w Elblągu. Zajęcia z gier decyzyjnych są jednym z wielu instrumentów przygotowujących studentów poprzez symulację komputerową do prowadzenia działalności gospodarczej.

Uczelnia wdraża ten projekt przy współpracy z Uniwersytetem Gdańskim. Dla nas pojawiło się ogromne wyzwanie, ponieważ nie wiedzieliśmy, od czego zacząć. Wszyscy zostaliśmy podzieleni na mniejsze 3-4 osobowe grupki. Najpierw wytłumaczono nam, jak mamy założyć siłownię. Potem zajmowaliśmy się poszczególnymi kosztami itp. Następnym krokiem było  tworzenie przedsięwzięcia od podstaw. Nie sprawiało nam to dużej trudności, ponieważ zostaliśmy bardzo dobrze przygotowani. Studenci najpierw przeszkolili nas w programie, a następnie podjęliśmy z nimi rywalizację.
       Atmosfera była bardzo gorąca, ale jednocześnie bardzo przyjazna. Zainteresowanych było tak wielu, że zajęcia odbywały się jednocześnie w dwóch laboratoriach informatycznych na uczelni. Mieliśmy także możliwość zwiedzenia budynku uczelni. Spotkanie było tak interesujące, nie możemy się więc doczekać ponownego przyjścia na zajęcia do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.
      
Agata Gajtkowska, uczennica ZSEiO w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama