UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Harcerska Akcja Letnia 2012

Elbląg, Harcerska Akcja Letnia 2012

Harcerska Akcja Letnia to przede wszystkich gwarancja bezpiecznej przygody. Organizujemy kolonie i obozy już od 70 lat. Wakacje coraz bliżej, warto rozejrzeć się za ofertami dla swoich dzieci. Instruktorzy elbląskiego hufca zapraszają do aktywnego wypoczynku i przeżycia niesamowitej przygody.

- Harcerskie wakacje to aktywne wakacje – mówi phm. Monika Wąsowska. - Opiekunami podczas wyjazdów są instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą, posiadają również odpowiednie kwalifikacje, aby pełnić funkcję kolonijnych wychowawców. Wszystkie obozy są zatwierdzane przez Chorągiew Warmińsko-Mazurską oraz Kuratorium Oświaty. Zawsze przed zbliżającym się wyjazdem organizowane są zebrania dla rodziców uczestników. Chcemy, aby rodzice poznali instruktorów, którzy spędzą z ich pociechami dwa tygodnie, podczas wakacyjnego wypoczynku – dodaje druhna.
      
       W tym roku nasza oferta przewiduje:
       Kolonia w Pólko - Palcem po globusie
      
21 lipca - 3 sierpnia
       Podczas kolonii odbędziemy podróż dookoła świata. W czasie wypraw w nieznane dzieci będą poznawać kulturę, najpopularniejsze gry i zabawy, a nawet podstawowe zwroty grzecznościowe danego kraju. W programie ponadto: kąpiele w jeziorze, wycieczka do Koronowa, Bydgoszczy, zajęcia z garncarstwa, zajęcia sportowe. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.
       Jeśli zapiszesz swoje dziecko na kolonię do 21 czerwca - płacisz mniej (o szczegóły pytaj koordynatora Harcerskiej Akcji Letniej).
      
       Kolonia w Szklanej Hucie - Tajemniczy rejs
      
14 - 27 lipca
       Ta kolonia to okazja do zmiany w prawdziwych marynarzy. Dzieci wezmą udział w tajemniczym rejsie, będą zdobywać lądy. W programie ponadto: talent show, wycieczka do Łeby, gry i zabawy integracyjne i w lesie, olimpiada sportowa. Wyjazd dla dzieci w wieku 8-10 lat.
      
       Uczestnicy wyjazdów, które są organizowane przez instruktorów ZHP, mogą wziąć udział m.in. w jazdach na linach, zajęciach z pierwszej pomocy czy łucznictwa. Wszystkie kolonie i obozy są dostosowane do wieku uczestników.
      
       Szczegóły na stronie internetowej - www.elblag.zhp.pl, zakładka wakacje 2012. Wszelkie pytania można kierować do komendantów poszczególnych kolonii, obozów lub do koordynatora Harcerskiej Akcji Letniej - phm. Monika Wąsowska, tel. (55) 642 77 10, elblag@zhp.pl
      
phm. Ewelina Dżugan, szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama