UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Harcerze na rajdzie

 
Elbląg, Harcerze na rajdzie
(fot. nadesłana)

Cztery drużyny harcerskie Hufca Elbląg wzięły udział w rajdzie pod hasłem „Ulicami Palermo”. Tematyka rajdu miała pomóc uczestnikom w zrozumieniu, jak duże znaczenie ma lokalność, umiejętność współpracy i radzenia sobie w trudnych sytuacjach w drużynie harcerskiej.

W rajdzie wzięły udział następujące drużyny: 42 EŻDH “Silva” im. Zdzisławy Bytnarowej, 107 EŻDH “Hesperia”, 9 EMDH “Impeesa” im. Roberta Baden Powella oraz 117 EMDH “Mato” im. Włodzimierza Skolimowskiego ps. Saturn. 
       W piątek harcerze wyruszyli spod  Szpitala Wojewódzkiego autobusem, a następnie przeszli 3-kilometrową trasę, wykonując różne zadania. Kiedy wszyscy dotarli do chatki w Jagodniku, odbyło się spotkanie przy kominku, na którym zastępy przedstawiły wykonane przez siebie zadania. Nie zabrakło również gier integracyjnych.

 Następnego dnia trasa z Głogowego Wzgórza do Elbląga liczyła 10 km. Uczestnicy pokonali ją pieszo. Podczas wędrówki rozwiązywali zadania na główkowanie, siłę i spryt, odbyło się też wspólne ognisko.

Metą była Szkoła Podstawowa nr 11, gdzie wieczorem drużyny wzięły udział w grze, a po niej odbył się „kominek” podsumowujący rajd.

Rajd zakończył się w niedzielę o godzinie 10 i z relacji uczestników wynika, że bardzo im się podobał.

 

 

Magdalena Wiatr, Hufiec Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama