UWAGA!

Integracja z pomysłem

2008-08-27
Aktualizowany 2008-08-27 21:15

W czwartek 28 sierpnia o godz. 15 w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Galerii Nobili odbędzie się seminarium dla nauczycieli, terapeutów i wolontariuszy pt.„Integracja z pomysłem”. W seminarium udział wezmą również terapeuci i pedagodzy z placówek i organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych z Rosji i Niemiec.

Metody i formy pracy z osobami niepełnosprawnymi realizowane przez CKiWM „Światowid” przedstawi Teresa Miłoszewska, koordynująca działania adresowane do osób niepełnosprawnych oraz wolontariuszy. Warsztatową część seminarium poprowadzą Alicja Guła i Marlena Szwemińska - konsultantki z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu oraz Karolina Witkowska - doświadczona nauczycielka nauczania zintegrowanego ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Elblągu
     - Seminarium połączone będzie z inauguracją działalności klubu „Edukacja z pomysłem” dla nauczycieli wczesnej edukacji oraz nauczycieli wspomagających - mówi Teresa Miłoszewska, organizatorka seminarium. - Uczestniczki klubu przedstawią doświadczenia atrakcyjnych rozwiązań w pracy z dziećmi zdrowymi i ich niepełnosprawnymi rówieśnikami.
     Wstęp na seminarium jest wolny.
     Organizatorami seminarium są Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art.” oraz Centrum Kultury i współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Elblągu. Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Fundacji im. S. Batorego i Fundacji R. Boscha, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama