UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Teraz ja - Jak bawić się w egipskich ciemościach?

Elbląg, Jak bawić się w egipskich ciemościach?
fot. autor

Niedawno wybudowano znacznymi środkami plac zabaw dla dzieci i dorosłych w okolicach ulicy Kłoczowskiego (przy okazji, nie był to komunista, ale organizator polskiej floty na Bałtyku za czasów króla Jagiellończyka i jego poseł w Danii i Szwecji). Wszystko byłoby ok, nie bacząc nawet na podobno zawyżony kosztorys, jednak jakby zapomniano w projekcie, że w tej szerokości geograficznej ciemności zapadają stosunkowo wcześnie.

Korzystanie więc z dobrodziejstwa, jakim obdarzył mieszkańców prezydent, jest co najmniej "niepełnosprawne"... Na załączonym zdjęciu ze Szwecji, podobne miejsca rekreacji oświetlane są do godz. 22 i faktycznie znajdują chętnych do spędzania tam czasu w celach sportowo-rekreacyjnych. Powinno to zostać poprawione u nas. Felieton dedykuję wybranemu przez znakomity ogół elblążan prezydentowi, aby spojrzał na rekreację mieszczan w sposób racjonalny. Od parku rekreacji przy Kłoczowskiego do Góry Chrobrego. Brak wiedzy może spowodować, że Elbląg będzie wyglądał jak odkryty basen na Moniuszki - była chluba Elbląga od czasów Adolfa, do nieudacznych rządów nas, Polaków.
      
Elbingerer
Liczba publikacji: 146
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
  0 6

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama