UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jak kupią bilet u kierowcy a ja pytamy-czy pieniądze którymi pasażer płaci są zdezynfekowane?czy są bezpieczne, pytam jak długo jeszcze będzie narażane życie i zdrowie kierowcy, kazdy myśli jedynie o pasazerach a gdzie w tym wszystkim jest kierowca. wygląda na to, że kierowca może się zarazić, stracic zdrowie a nawet życie bo pasażer musi u niego kupić bilet, jak długo jeszcze pytam grzecznie
  • Covid jest jedynie w urzędach nie zauważyłeś tego?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    5
    Kolega Dlugiego(2021-12-27)
  • a jak jesteś w biedronce czy jakimkolwiek innym sklepie to dezynfekujesz dłonie i pieniadze? a np. zanim zaczniesz palić papierosa i już go skopcisz to myjesz ręce? a jak kolega na pętli pali i podaje ci grabę to jest ok - obaj przed powitaniem się dezynfekujecie? paranoja goni paranoję!
  • Do tego co jest chyba kierowcą i napsał post o kupowaniu biletu w autobusie. To, że ciągle jest możliwy zakup biletu u kierowcy to jest sprawa ZKM, w takiej np. Gdyni od miesięcy biletów nie sprzedają, co zaś o tym, że ''każdy myśli tylko o pasażerach ''to nie bądż śmieszny, zza tej szybki oddzielajacej od kierowcę od pasażerów widać chyba jak podróżują. Jak śledzie w beczce.
  • Właśnie ja się też pytam po raz 100- tny gdzie bezpieczeństwo kierowcy?Jeden już odszedł do wieczności, Drugi walczy o każdy oddech(leży w szpitalu)nikt tego nie słyszy a zgłaszało się. .. .W zeszłym roku oddzielono kierowcę od pasażera, zakazano sprzedaży biletów. Do grudnia 2020 ani jeden kierowca nie miał wirusa. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    załamany(2021-12-27)
  • zakop się chory gościu, bo już ci nic nie pomoże zryty masz łeb do kwadratu od szklanego boga i ja się pytam grzecznie czy wy czy ty potraficie jeszcze żyć normalnie i ile dawek badziewia wziąłeś ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    płaskoziemca.(2021-12-28)
Reklama