UWAGA!

Jak radzić sobie z problemami?

W sobotę i niedzielę (20-21 stycznia) po raz pierwszy w Elblągu odbywać się będą warsztaty hellingerowskie, które pomagają w rozwiązywaniu szczególnie trudnych problemów życiowych. Mogą wziąć w nich udział zarówno osoby indywidualne, pary, jak i rodziny.

Metoda Berta Hellingera polega na „ustawieniach rodziny”, które dokonują się w trakcie spotkania.
     - Jak wynika z relacji osób biorących udział w treningach metodą ustawień, doświadczenie to jest w stanie pomóc w rozwiązaniu szczególnie trudnych problemów życiowych, zmienić całkowicie dotychczasowe spojrzenie na własne życie, sposoby reagowania w sytuacjach trudnych - mówi Ewa Jędrzejewska, psycholog z miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu. - Zajęcia w naszym mieście poprowadzi licencjonowany terapeuta Janusz Sztancel z Krakowa. Uczestniczyć w warsztatach może każdy, kto uważa, że chciałby pomóc sobie w zrozumieniu sytuacji z własnego życia lub problemów, które przeszkadzają mu w przezwyciężeniu niepowodzeń.
     Uczestnictwo w warsztatach jest odpłatne: uczestnik-obserwator - cena wynosi 100 zł; uczestnik, który decyduje się na wzięcie udziału w „ustawieniach”- cena 250 zł;
     rodzina lub para biorąca udział w „ustawieniach” - cena 350 zł. Warsztaty odbędą się 20 stycznia w godz. od 10 do 19 oraz 21 stycznia w godz. od 10 do 16.
     Szczegółowych informacji udziela ich organizator Ewa Jędrzejewska, tel. 506 752 690.
     Osobom, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o metodzie Berta Hellingera, polecamy stronę internetową www.hellinger.pl.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • no to przy tej cenie wielu do "ustawiania" raczej nie bedzie.
 • toć to wiecej niz na Rubika....a narzekali, że drogi....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ioerkis(2007-01-15)
 • przeprowadze podobna psychoanalize i "usawie' za polowe tej ceny :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  domorosły psycholog(2007-01-15)
 • A wiec- cena jest wyjątkowo promocyjna.Taka cena jest zwykle za 3-godzinny warsztat hellingerowski.Ale to wiedzą ci, co znają temat. ja osobiście, bardzo polecam. W Elblagu tego jeszcze nie było i nieprędko będzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zając(2007-01-15)
 • tylko zającu tutaj jest Elblag a nie 3miasto czy warszawka, tutaj ludzie borykaja sie z problemem natury: kupic buty dziecku czy moze wowczas nie wystarczy na chleb do konca miesiaca. I nie sadze by tego typu warsztat rozwiazal ten "hamletowski" dylemat.
 • Hej, "Nie-zającu" To co z tego,że to Elbląg? Przeciez nie muszą iśc ci co nie chcą. A ci co chcą- na pewno będa zadowoleni. Polecam Ci etż...malkontenctwio i szukanie dziury w całym jest sygnałem powazniejszego problemu...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zając(2007-01-15)
 • jasne, tak myslalem ze moje malkontenctwo jest jak znalazl dobrym przykladem do terapii. Juz lece, tylko pieniadze gdzies ukradne..... kiedy konczysz prace?
 • UWAGA!!! Metoda jest nienaukowa i nie ma żadnych rzetelnych badań na temat jej skuteczności. Dokładniej - nic nie potwierdza jej skuteczności, ale też nie ma żadnych dowodów, że szkodzi. Zresztą z założenia, ta metoda nie ma pomagać bezpośrednio, a rozpoczynać jakiś proces wewnętrzny, poprzez doświadczenie wglądu. Dla mnie to bardziej parapsychologia niż psychologia. Z tego co wiem, to żaden psychoterapeuta posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego się tym nie zajmuje. WIĘC OSTROŻNIE !!! MOCNO NIE POLECAM!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tomasz Parys SP(2007-01-15)
 • mało wiesz .....
 • ...zgadzam sie to "wyludzanie" kasy.Nie trzeba szczegolnych talentow psychologicznych by dostrzec o co chodzi.Nie wiesz? Szybki zysk i tyle.Zbyt krotka powiedzmy terapia-byc moze-za zbyt wysokie honoraria.Ludzie szukajcie rozwiazan w innym kierunku!
 • Tomaszu Parysie. Musze zaprotestowac. Moglabym tutaj napisac wiele ale ogranicze sie do jednej rzeczy -sprostowania twojej wypowiedzi, która wprowadza w błąd czytelników. Kojarze co najmniej dwie osoby posiadające licencję do prowadzenia warszatatów hellingerowskich (a tych jest niewiele) i jednoczesnie będące CERTYFIKOWANYMI psychoterapeutami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. To Milena Karlińska i Jacek Rydlewski. Bardzo prosze zastanowić się zanim zacznie się chlapać jęzorem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  a_ania(2007-01-15)
 • Chciałbym podkreślić, iż terapeuci, którzy zajmują się w/w sa licencjonowanymi terapeutami,psychologami. Panie Parysie, odbył Pan już sąd Parysa, a pewnie ma Pan niewiele informacji...proszę zajrzeć na strony intern. i poczytać o tym. No , i może przyjść na zajecia. Ps nie rozumiem, co Pan ma na myśli, mówiąc o "nienaukowej "metodzie?proszę zatem nam- ciemnym czytelnikom portElu podac nazwy metod naukowych...psychoanaliza? czy inne Pan poleca?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zając(2007-01-16)
Reklama