UWAGA!

Jaki jest idealny prezent dla mężczyzny?

 
Jaki jest idealny prezent dla mężczyzny?

Fakt, że męska psychika jest nieskomplikowana, zdecydowanie ułatwia zakup prezentu. Niestety – z jakiegoś niezrozumiałego powodu wciąż wielu facetów na urodziny, imieniny czy z okazji rocznicy ślubu dostaje przedmioty kupione w hipermarketach. A błąd nawet nie leży w słowie „hipermarket”, a raczej „przedmiot”.

Facet gromadzi tylko narzędzia
       Generalnie mężczyźni nie lubią zbierać przedmiotów. Wyjątek stanowią tu pogięte wkręty wykręcone ze starego biurka, które na pewno się kiedyś do czegoś przydadzą i śrubokręty, które są już krzywe i połamane. Poza tym jednak większość mężczyzn nie gromadzi zbyt wielu przedmiotów. Zdecydowanie lepiej idzie im zbieranie przeżyć. Choć znów – słowo „zbieranie” nie do końca oddaje to, co się faktycznie dzieje, bo pamięć mężczyzn tylko nieznacznie przebija pamięć złotej rybki, ale za to zdolność czerpania radości z bieżącej chwili przebija wszystko inne. Mężczyźni działają w trybie zadaniowym i spełnienie marzeń też jest tylko zadaniem do zrealizowania. O zrealizowanym nie trzeba pamiętać, choć prawda jest taka, że dobrze dobranego prezentu na pewno żaden facet nie zapomni.
      
       Co można kupić mężczyźnie na prezent?
       Sporo pomysłów można podpatrzeć na https://prezentmarzen.com/prezent-dla-ukochanego/, z tym zastrzeżeniem, że naprawdę są tacy faceci, którzy zamiast ścigania się na torze wybiorą sesję masażu gorącymi kamieniami. Koniec końców okazuje się, że jednak nie są to tak całkiem proste istoty. Ale tak czy inaczej, większość mężczyzn musi od czasu do czasu dostarczyć sobie adrenaliny, mocno zmienić punkt widzenia i sprawdzić, gdzie leżą granice ich możliwości. Lot paralotnią, wizyta na strzelnicy bojowej albo partia paintballa czy radocha na flyboardzie to jest coś, czego przeoczyć się nie da.
       Pewnie, że i coś dla spokojniejszych się znajdzie. Co prawda większość mężczyzn na co dzień chodzących w garniturach chętnie po pracy wskoczy w rozdeptane trampki, ale gdyby się okazało, że jednak nie, to zawsze można pomyśleć o degustacji whisky albo piwa.
      
       A jednak we dwoje

       Są takie okazje, które mężczyzna zdecydowanie woli świętować ze swoją partnerką. Co prawda wtedy ona wybrałaby sesję masażu dla dwojga, a on laserowy paintball, ale można to łatwo pogodzić, kupując prezenty nawzajem albo na przemian. Tak czy inaczej, warto mieć w pamięci również to, że te pozornie prosta męska psychika jednak chadza własnymi ścieżkami i naprawdę wielu facetów ponad strzelanie z ostrej amunicji postawi romantyczny widokowy lot balonem z dziewczyną. Chociaż to już najlepiej będzie wiedziała osoba kupująca prezent. Warto jednak wyjść z utartych schematów, a przede wszystkim zamiast kupowania kolejnych przedmiotów, a którymi facet i tak nie wie, co ma robić, wydać często mniej pieniędzy na prezent, który przyniesie po stokroć więcej radości. Wszystko, co wiąże się z przeżyciami i adrenaliną będzie w tej kategorii wyżej punktowane niż krawat, skarpety i kawałek szarego mydła – jedynego akcesorium kosmetycznego jakiego używa archetypowy mężczyzna.
      

       ---- materiał płatny -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej