[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jedenastka na konferencji w Dublinie

 
Elbląg, Jedenastka na konferencji w Dublinie
fot. nadesłana

W ubiegłym roku Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu jako jedna ze 109 polskich placówek oświatowych otrzymała Europejską Odznakę Szkoły eTwinning. W związku z otrzymaniem tego wyróżnienia nauczyciele elbląskiej Jedenastki zostali zaproszeni na konferencję tematyczną szkół eTwinning, która odbyła się w dniach 9-11 maja w Dublinie.

Wzięło w niej udział tylko 11 nauczycieli z całej polski, wśród nich reprezentacja szkoły – Magdalena Szyk-Wojtkiewicz. Odznaka Szkoły eTwinning jest prestiżowym wyróżnieniem i sukcesem nie tylko poszczególnych nauczycieli, ale także gratyfikacją dla całego zespołu nauczycieli pracujących w programie międzynarodowej współpracy szkół. Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:
       – Praktyka cyfrowa
       – Praktyka w zakresie eBezpieczeństwa
       – Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
       – Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry
       – Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów.
       Hasłami przewodnimi spotkania pionierów programu eTwinning była szeroko rozumiana współpraca między nauczycielami, racjonalne liderowanie, bezpieczeństwo w sieci czy umacnianie udziału uczniów i rodziców w projektach. Uczestnicy spotkania planowali również działania swoich szkół w procesie dalszego rozwoju szkoły i udziału w programie, a prezentacja dobrych praktyk przygotowana przez przedstawicieli lokalnej szkoły stała się inspiracją do podejmowania kolejnych innowacyjnych działań w szkole.
      
Magdalena Szyk-Wojtkiewicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama