UWAGA!

Jesteś w BIK i potrzebujesz pilnie gotówki? Na to jest rozwiązanie!

 Jesteś w BIK i potrzebujesz pilnie gotówki? Na to jest rozwiązanie!
fot. nadesłana

Wakacje, naprawa samochodu, szybki remont mieszkania, lekarstwa i wiele innych wydatków możesz Cię zaskoczyć w codziennym życiu. Zazwyczaj planujesz swoje wydatki na miarę swoich możliwości. Jednak, gdy przychodzi konieczność wydania większej sumy niż posiadasz zazwyczaj korzystasz z jakiejś formy pomocy finansowej. Co jednak zrobić, gdy wcześniej zostałeś wpisany do bazy BIK czy też nie masz żadnej, nawet dobrej historii kredytowej? Otóż musisz znaleźć firmę, która pomimo tego udzieli Ci pożyczki.

Na rynku usług finansowych jest wiele firm zajmujących się udzielaniem zapomogi finansowej. Oczywiści najpopularniejsze jeszcze przed laty były w tym segmencie banki ze swoimi kredytami. Jednak wraz ze zmianą przepisów i zaostrzeniem prawa bankowego niestety podmioty te straciły na swej popularności. Dziś sporo osób korzysta z instytucji pozabankowych, które udzielają tak zwanych pożyczek. Różnice pomiędzy oboma podmiotami są znaczne, jednak ogólną zasada jest rzeczywiście taka sama – klient chce pożyczyć pieniądze, firma udziela pożyczki, klienta oddaje pieniądze. Z tą jednak różnicą, że w przypadku tak zwanych parabanków jest o wiele łatwiej uzyskać dodatkowe środki finansowe. Jeśli zastanawiasz się, czy każdy parabank pożyczy Ci bez problemy pieniądze, to szybko się okaże, iż też nie koniecznie tak jest. Oczywiści, jeśli masz dobrą sytuacja materialną i czystą kartę w bazach informacji publicznej możesz wnioskować o pożyczkę w większości firm. Jeśli jednak w Twojej historii są jakieś niedoskonałości warto poszukać firm, które przykładowo nie sprawdzają bazy BIK. Jedną z takich firm jest Freezl.pl, gdzie możesz otrzymać nawet do 5000 tysięcy złotych na okres 30 dni bez weryfikacji BIK. Wśród firm, które pożyczają firma ta wyróżnia się pozytywnym podejściem do klientów, którzy w przeszłości miewali problemy z oddawaniem pieniędzy na czas lub, którzy nigdy wcześniej nie mieli kredytu i ciężko określić jakimi pożyczkobiorcami będą. Mało tego firma ta zapewnia, że pieniądze możesz przeznaczyć na:
       - remont,
       -edukację,
       - odpoczynek,
       - leczenie,
       - inne wydatki.
      
       Niewątpliwym plusem jest także to, iż całą formalność możesz załatwić przez internet, czyli online. Gdy będziesz potrzebował pieniędzy natychmiast będzie to dla Ciebie niewątpliwy plus, że całość spraw możesz załatwić z domowego zacisza.
      
       Oczywiście pożyczkę zawsze należy oddać na czas. Jest to najważniejsza zasada obowiązująca zarówno w przypadku kredytów bankowych jak i pożyczek parabankowych. Jeśli z jakiś powodów nie możesz spłacić zadłużenia warto skontaktować się z firmą i poprosić o pomoc w tej sytuacji, aby nie wpaść w dodatkowe problemy.
      
       Mimo tak wielu banków dostępnych w naszym kraju, sporo osób nie możesz korzystać z ich usług. W pierwszej kolejności udając się po kredyt musisz przedstawić zaświadczenie od pracodawcy o osiąganym dochodzi. Nie dość, że wydłuża to czas weryfikacji to czasem jest problem z takim zaświadczeniem, szczególnie, gdy pracujesz na tak zwanych umowach śmieciowych. Będąc wpisanym do bazy BIK praktycznie też nie masz szans na pomoc banku. Jednak na rynku są inne firmy, które na szczęście będą skłonne Ci pomóc.
      
                                                                                         ----- matariał płatny -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie