UWAGA!

Jeszcze raz bądźcie „za”

Elbląg, Finał „Akademii Pana Kleksa”
Finał „Akademii Pana Kleksa” (fot. Paweł Serocki).

W ubiegłym roku Światowid zdobył pieniądze na realizację projektu „Akademia Pana Kleksa”, skierowanego do dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych - dzięki elblążanom, którzy oddali swój głos na ten projekt. W tym roku Światowid ubiega się o pieniądze na kolejny projekt - „Wsi spokojna, wsi wesoła”.

W tym roku kolejny elbląski projekt został zakwalifikowany do finału ogólnopolskiego konkursu dla organizacji pozarządowych „Warto być za”, organizowanego przez Kompanię Piwowarską. Decyzją Rady Programowej konkursu elblążanie mają szansę zawalczyć o 100 tys. zł na realizację zintegrowanego programu pomocy dzieciom i młodzieży z terenów wiejskich powiatu elbląskiego i braniewskiego pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła” - konkretnie z gmin Wilczęta, Markusy i Gronowo Elbląskie.
     W tej kategorii o pieniądze walczy sześć organizacji: z Warszawy, Kielc, Torunia i Świdwina. O tym, kto otrzyma grant, zdecyduje opinia publiczna - można będzie głosować za pomocą sms-ów, internetu i kuponów zamieszczonych w lokalnej prasie (szczegóły wkrótce).
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama