UWAGA!

Jubileuszowy Rajd „EL-WI-RA”

 
Elbląg, Jubileuszowy Rajd „EL-WI-RA”
fot. Danuta Żynda

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza do udziału w 40. Jubileuszowym Elbląskim Wiosennym Rajdzie „EL-WI-RA” 2015. Rajd odbędzie się 16 maja malowniczymi trasami Wysoczyzny Elbląskiej. Zakończenie imprezy na Jeleniej Dolinie, gdzie dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Zgłoszenia do 9 maja.

Rajd „EL-WI-RA” to przedsięwzięcie z 40-letnią historią, przez które zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu na terenie Wysoczyzny Elbląskiej. Dla uczestników przygotowaliśmy pięć zróżnicowanych tras z różnych punktów startowych. W Rajdzie uczestniczyć mogą turyści indywidualni lub drużyny min. 8-osobowe zgłaszane przez wszelkie organizacje, rodziny lub grupy przyjaciół. Trasy dowolne: piesze, rowerowe i motorowe tj. opracowane i odbyte indywidualnie przez uczestników są mile widziane przez organizatorów.
       Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie do książeczki OTP oraz posiłek turystyczny. Na zakończeniu imprezy będzie czynny punkt weryfikacyjny OTP i stoisko z książeczkami turystyki kwalifikowanej.
       Więcej informacji udziela Biuro Zarządu Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5 w Elblągu). Tel. (55)  641-12-96 lub e-mail: pttk_elblag@wp.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 maja. Regulamin z pełnym programem i opisami tras dostępny jest na naszej stronie internetowej www.pttk.elblag.com.pl
      
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama