UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a owsik przedstawił przypadkiem sprawozdania finansowe za ostatnie pięc lat z działalnosci tej tzw fundacji? był wyrok sądu, i co. .. ? a więc dalej utrzymujcie konglomerat jego spółeczek, z których wyprowadza ok 15 mln zł dla całej zomowskiej rodzinki. .. i to wszystko dzięki ludziom, których omamił. .. przegrał juz kilka procesów, które sam wytoczył, nie wpuszcza dziennikarzy, którzy zadają mu trudne pytania o finanse, tylko klakierów z tusk vision network. .. dramat. .. tak jak lempart. .. do utylizacji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    12
    szoking(2021-02-01)
  • @szoking - Wejdź radosny inteligencie z Koziej Wólki na strony KRS i poszukaj, i sprawdź. .. ! A może fajniej jest ujadać wścielkle acz patriotycznie i po linii prymasa toruńskiego, któremu serce pęka, gdy widzi ile forsy Polacy dają niedobremu Owsiakowi. .. a przecież mogliby jemu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    GłębokaMyśl(2021-02-01)
  • @GłębokaMyśl - w skali budżetu MZ, to co zbierają ludzie, to niewiele, chyba nie zaprzeczysz, ale na godne zycie dla nieroba zomowskiego, jak najbardziej wystarczy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    szoking(2021-02-01)
  • @GłębokaMyśl - wszedłem, wszedłem i nic nie widzę, hehehe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    szoking(2021-02-01)
  • @szoking - Państwo przeznacza pieniądze na całość służby zdrowia - wypłaty, remonty, samochody, karetki, też sprzęt. To co zbiera Orkiestra, jest tylko na sprzęt medyczny i jest to na prawdę dużo!
  • @szoking - Kiedyś owsik mówił o 10% z uzbieranej kwoty, która jest przeznaczana na prowadzenie fundacji, nie wiem jak teraz.
Reklama