UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma co się zżymać, Szanowni Państwo. Niedawno pod moim blokiem musiała interweniować ekipa EPWiK. Ponowie delikatnie mówiąc byli lekko zdenerwowani. Powód: jakaś madka podcierała swojemu bombelkowi pupkę nawilżanymi chusteczkami i. .. zamiast wyrzucić je do śmietnika, puszczała je razem z pieluchami do kanalizacji. Nie wiem, jak Państwu, ale mi nie mieści się w przysłowiowej pale, że można mieć tak pusty łeb. Lenistwo? Brak wyobraźni? A może brak myślenia? Nie wiem - ale brakuje słów, żeby to skomentować. Wcale mnie nie dziwi ta kampania. .. Pamiętajmy, że każdy śmieć ma swoje miejsce. Pozdro dla Kumatych!; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    GentlemanEl(2020-08-18)
  • @GentlemanEl - marz rację a tym bardziej rze to była dobra i mondra maTka - do szkoły a nie na forum
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    gimbus(2020-08-18)
  • @gimbus - Moje ostatnie zdanie brzmiało: "Pozdro dla Kumatych!". No i nie pokumałeś (wyjaśnię: nie zrozumiałeś)ironii. .. To nic. Uczmy się! Sprawdź przy okazji w internetach, co oznacza słowo "ironia". Pozdro Mordo! :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    GentlemanEl(2020-08-18)
Reklama