UWAGA!

Kampania "To się w kanalizacji nie mieści"

 Elbląg, Kampania "To się w kanalizacji nie mieści"
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

EPWiK Sp z o.o. ruszyło z kampanią „To się w kanalizacji nie mieści”. Jej celem jest uświadomienie mieszkańców Elbląga, że instalacja kanalizacyjna nie jest śmietnikiem.

Od dłuższego czasu przedsiębiorstwo boryka się z dużą ilością awarii urządzeń kanalizacyjnych, polegających na zatorach przewodów kanalizacyjnych oraz uszkodzeniach pomp ściekowych. W wielu przypadkach powodem jest traktowanie przez mieszkańców urządzeń sanitarnych jak zsypów na śmieci. Pragniemy zaapelować do mieszkańców o zmianę złych nawyków, które powodują ogromne koszty związane z uszkodzeniami sieci kanalizacyjnej, a w konsekwencji zagrażają środowisku naturalnemu.

Ulotka informacyjna kampanii.

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Myśleli, myśleli i wymyślili. Kto to a kto to wsypuje śmieci do kanalizacji? A może to po prostu wina "wysłużonych"rur kanalizacyjnych panie EPEWiKu?
 • Jak widze to ich logo. To mnie skręca.Kombinuje jak się da, żeby kasę wyrwac od mieszkanców. A za wszystko obwiniaja jak ten Wróblewski rząd PiS. Za kanalizacje deszczową której nie ma. Trzepali kasiore od dekady. Żeby nie ich pazernosc i czujnosc moich sąsiadów. Płaciłbym dalej, ale juz nie 30 zł rocznie ale 250 zł rocznie. Dzieki sasiadowi który miał podobna sytuację i udowodnił im że dana ulica nie posiada deszczowej kanalizacji. To bym płacił w nieskończonosc. Doskonale wiedzą które ulice mają kanalizację deszczową.
 • Jak widze to logo tej rodzinno-komuszej firmy. To mnie skręca. Próbują za coś czego nie ma(kanalizacja deszczowa)pieniadze od elblążan wyłudzac. Mój sąsiad im płacił od 10 lat za co?. Wtedy otworzyłem mu oczy. Jak ta pazerna firma przysłała mu podwyżkę z 30 zł rocznie do 250 zł rocznie za coś czego nie ma. Jak by nie wiedzieli że dana ulica czy dzielnica. Nie posiada kanalizacji deszczowej.
 • Nie ma co się zżymać, Szanowni Państwo. Niedawno pod moim blokiem musiała interweniować ekipa EPWiK. Ponowie delikatnie mówiąc byli lekko zdenerwowani. Powód: jakaś madka podcierała swojemu bombelkowi pupkę nawilżanymi chusteczkami i. .. zamiast wyrzucić je do śmietnika, puszczała je razem z pieluchami do kanalizacji. Nie wiem, jak Państwu, ale mi nie mieści się w przysłowiowej pale, że można mieć tak pusty łeb. Lenistwo? Brak wyobraźni? A może brak myślenia? Nie wiem - ale brakuje słów, żeby to skomentować. Wcale mnie nie dziwi ta kampania. .. Pamiętajmy, że każdy śmieć ma swoje miejsce. Pozdro dla Kumatych!; )
 • Niestety kultura ludzi w Elblagu wymaga wsparcia. Brak odpowiedzialności. Prosze popatrzeć na obsrane chodniki. Tak obsrane przez ulubieńców, ,kulturnych, ,elblażan. .. niszczone przystanki, zamazywane i odwracane znaki drogowe, przewracane toy-toy-e, noszenie maseczek na brodzie, hałasy motockli bezkarnie jeżdżcych powyżej 100km/godzine np na ul. Ogólnej. .. .. pozorne postawy etyczne w stylu, ,kalego, ,. .. jazda bez kierunkowskazów. .. a przecież stara szkoła uczyła. .najpierw kierunkowskaz, a potem hamulec. .. .. a niedbalstwo także daje się we znaki. Budowane osiedla w czasach, ,stanu wojennego, ,przez, ,ludzi solidarności, ,z EKB tez się rozlatują. Instalacje liniowe także. Kultura wpisów w portelu to tylko, ,czubek góry lodowej, ,. ..
 • @GentlemanEl - marz rację a tym bardziej rze to była dobra i mondra maTka - do szkoły a nie na forum
 • Słabiutki plakat. Widać ze autor pracuje po znajomosci.
 • No na Browarnej tez szambo w piwnicy wybiło. A smród jaki. Nie wyschnie przez następne kilka lat. Będzie zgnilizna i grzyb.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Dawcakanizy(2020-08-18)
 • @gimbus - Moje ostatnie zdanie brzmiało: "Pozdro dla Kumatych!". No i nie pokumałeś (wyjaśnię: nie zrozumiałeś)ironii. .. To nic. Uczmy się! Sprawdź przy okazji w internetach, co oznacza słowo "ironia". Pozdro Mordo! :)
 • A nowe osiedla podłączane do starej kanalizacji "mieszczą"się. To mi wygląda na odwracanie "kotka ogonem", połączone z relatywizacją "własnych zasług"w tej materii. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  suchydziadek(2020-08-19)
 • Na Browarnej nic takiego się nie zdarzyło. Najgorszy syf wywala na Kilińskiego, Wyczółkowskiego, Narciarskiej, Winnej, Panieńskiej i Szczecińskiej. Tam regularnie śmierdzi kupą.
 • Zdarzyło się wybiły ścieki w piwnicy bo tam była studzienka. Ja tu mieszkam ale ty wiesz lepiej
Reklama