UWAGA!

Kantor wakacyjnych pomysłów

Elbląg, Kantor wakacyjnych pomysłów

Już niedługo wakacje! Niestety nie wszyscy wyjadą na wypoczynek letni - większość wiejskich dzieci spędza wakacje w domu lub na podwórku... Chcesz sprawić dzieciom radość i zwiedzić za damo nieznanie zakątki kraju? Wyrusz na wakacje z Programem Projektor – wolontariat studencki.

Jeśli nie masz pomysłu na zajęcia, zapraszamy na darmowe szkolenie w sobotę, 15 maja, w godzinach 12–18, przy ulicy Stefczyka 7/8.
       Szkolenie będzie bardzo nietypowe, gdyż każdy uczestnik może stać się jego twórcą. Podczas pierwszej części będzie można wcielić się w rolę dziecka, uczestnicząc w wielu zabawach. Druga część szkolenia będzie polegała na wymianie pomysłów między uczestnikami.
       Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, to przede wszystkim musisz być studentem, wysłać swoje zgłoszenie (do pobrania ze strony www.projektor.elblageuropa.pl)  wraz z opisem zabawy oraz zapotrzebowaniem na materiały do dnia 12 maja na adres a.lawecka@projektor.org.pl. Organizator gwarantuje materiały, poczęstunek oraz certyfikat po zrealizowaniu projektu w ramach Programu.
       Projekty wakacyjne polegają na kilkudniowym pobycie wolontariuszy w szkole i realizacji zajęć edukacyjnych z dziećmi. W tym czasie powinno odbyć się co najmniej 5 spotkań realizowanych przez kolejne dni robocze. Każde ze spotkań trwa około 4 godzin. Ten typ projektu powinien być realizowany przez grupy liczące od 2 do 3 osób. Organizator zwraca koszty przejazdu (bez limitu), a szkoła zapewnia nocleg oraz wyżywienie.
       Więcej informacji na temat programu i warsztatów, oraz pobrać zgłoszenie na warsztaty, można uzyskać na stronie  www.projektor.elblageuropa.pl oraz www.projektor.org.pl.
      
Aleksandra Ławecka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama