UWAGA!

Każdy może zostać Superbohaterem

 Elbląg, Każdy może zostać Superbohaterem
fot. nadesłana

Na nudę, na zły humor, na lęk i smutek – książka jest dobra na wszystko. A książka czytana pociechom przez rodziców to dodatkowo świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Uratuj swoje dziecko przed negatywnymi emocjami i zostań jego Superbohaterem!

W ramach akcji „Woluminy. Głos książki” zapraszam dzieci i rodziców (z naciskiem na rodziców) z Elbląga na wspólne warsztaty czytelnicze, podczas których porozmawiamy o czarodziejskiej mocy książek. A mają ją nie tylko te o wróżkach i czarodziejach. Każda z nich może przenieść nas w magiczny świat i jednocześnie (w tajemniczy sposób) rozwiązać sprawy z tego realnego.
       W trakcie spotkania będziemy wspólnie czytać, dyskutować o dziecięcej literaturze i szukać książek odpowiednich do wieku. Porozmawiamy o korzyściach płynących z czytania dla dzieci i rodziców oraz bajkach, które leczą, przeganiają smutki i lęki. Będzie trochę poważnie i bardzo zabawnie.
       Na najmłodszych czekają też zajęcia plastyczne i wycieczka do wnętrza opowieści, a rodzice będą mogli zawalczyć o książki dla małych czytelników.
       Warsztaty czytelnicze dla rodziców i dzieci odbędą się w sobotę, 5 sierpnia na Przystanku Starówka w Elblągu (przed Ratuszem Staromiejskim), do wyboru w godzinach od 11 do 12 lub od 14 do 15.
       Zajęcia są częścią projektu "Woluminy. Głos książki" realizowanego w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg.
      
Zuzanna Gajewska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama