[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Klasa z certyfikatem uniwersyteckim

 
Elbląg, Klasa z certyfikatem uniwersyteckim
fot. nadesłana

W piątek, 26 kwietnia III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu ukończyła klasa humanistyczna, która była objęta programem uniwersyteckim pt.” Klasa Pod Patronatem” Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w latach 2016-2019.

Opiekunem naukowym i wychowawcą klasy została Teresa Rakowska, nauczyciel historii, zaś z ramienia WPiA UG adiunkt Piotr Zieliński. Młodzież w ramach innowacji pedagogiczno-metodycznej „ Ius est ars boni et aequi” ( prawo jest sztuką tego co dobre i sprawiedliwe) autorstwa T. Rakowskiej, uczestniczyła w 39 wykładach i warsztatach, spotkaniach kół naukowych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Miała okazję wysłuchać wykładów wygłoszonych przez prof. UG dr hab. Oktawiana Nawrota, prof. UG dr hab. W. Zalewskiego czy prof. dr hab. K. Zeidlera, sław międzynarodowych w dziedzinie prawa. Na zakończenie trzyletniego cyklu kształcenia, każdy uczeń klasy patronackiej otrzymał Certyfikat Uczestnictwa w programie potwierdzony przez Dziekana WPiA UG prof. UG dr hab. Wojciecha Zalewskiego. Składamy gratulacje absolwentom i życzymy dalszych sukcesów.
      
dyrekcja i nauczyciele III Liceum Ogólnokształcącego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama