UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja ekologiczna w Gimnazjum nr 4

 

We wtorek 5 czerwca w Gimnazjum nr 4 przy Zespole Szkół nr 1 odbyła się 12 Ogólnomiejska Konferencja Ekologiczna zorganizowana z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska.

Zaproszenie do uczestnictwa przyjęli przedstawiciele Urzędu Miasta: wiceprezydent Grażyna Kluge, Jolanta Warzecha, kierownik Referatu Ochrony Środowiska UM, oficer rowerowy Marek Kamm, Ryszard Klim, przewodniczący Komisji Gospodarczej Rady Miejskiej oraz Krystyna Wątroba , kierownik Delegatury w Elblągu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Olsztynie. W auli Zespołu Szkół nr 1 zgromadzili się też nauczyciele i uczniowie elbląskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkich gości powitała dyrektor szkoły Hanna Trybińska, a wiceprezydent Grażyna Kluge otworzyła uroczyście konferencję.
       Tematem spotkania było „Przyrodnicze i krajobrazowe bogactwo Wysoczyzny Elbląskiej", a wykład przygotował pracownik Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej Zbigniew Zagrodzki. Podczas konferencji zaprezentowano między innymi osiągnięcia Gimnazjum nr 4 i realizację programu edukacji ekologicznej w tej szkole. Uczestnicy obejrzeli również część artystyczną: przedstawienie „Eko-smurfy” w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum oraz pokaz Mażoretek ze Szkoły Podstawowej nr 11. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek.
      

 


      

Halina Dolna, koordynator edukacji ekologicznej w Gimnazjum nr 4
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama