UWAGA!

Konkurs dla młodych dziennikarzy

Biuro Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy przy współpracy ze Światowym Stowarzyszeniem Komunikacji dla Zdrowia planuje utworzenie Światowej Sieci Młodych Dziennikarzy dla Komunikacji na temat Zdrowia i Środowiska. Poszukują żurnalistów z każdego europejskiego kraju.

Konkurs skierowany jest do młodych dziennikarzy w przedziale wiekowym od 18 roku życia do 28 lat, zainteresowanych tematyką zdrowia i środowiska. Wybrańcy zostaną zaproszeni do uczestnictwa w pilotażowych warsztatach w Madrycie, które odbędą się 19-21 października. Warsztaty będą prowadzone równolegle z Drugim Spotkaniem Przygotowującym do Piątej Ministerialnej Konferencji na rzecz Środowiska i Zdrowia.
     Dla zaproszonych dziennikarzy odbędą się specjalne briefingi, otrzymają wsparcie w postaci dostępu do informacji. W ramach tego projektu odbędzie się również konkurs, a wybrane artykuły zostaną włączone do nowej publikacji WHO: ,,WHO Environment and Health in Europe Book", która zostanie wydana pod koniec 2009 r. Zwycięzcy tegoż konkursu zdobędą Nagrodę dla Mediów WHO w czasie trwania Piątej Konferencji Ministerialnej we Włoszech.
     Zgłoszenia należy przysłać do Biura WHO w Polsce wraz z krótką notką biograficzną potwierdzającą zainteresowanie tematyką zdrowia i środowiska na adres:who.pol@euro.who .
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama