UWAGA!

Konkurs na logo

Elbląg, Konkurs na logo
Fot. Anna Dembińska.

W tym roku II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka obchodzi 65-lecie. Z tek okazji dyrekcja szkoły ogłasza konkurs na znak graficzny II Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 3 – szkół tworzących Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu.

– II Liceum Ogólnokształcące jest postrzegane jako jedna z najlepszych szkół w Elblągu. Długo, bo praktycznie 65 lat nauczyciele i pracownicy szkoły pracowali na bardzo dobry wizerunek placówki. „Dobra marka” powinna mieć rozpoznawalne logo, stąd postanowiliśmy ogłosić konkurs na znak graficzny II Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 3 – szkół tworzących Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego (logo), charakteryzującego się wysokim poziomem artystycznym spełniającym jednocześnie rolę marketingową oraz informacyjną – wyjaśnia Agnieszka Jurewicz, dyrektor ZSO nr 2
       Wymagania, jakie powinien spełniać projekt znaku graficznego:
       – składać się z dwóch, mogących funkcjonować niezależenie, emblematów szkół: „Gimnazjum nr 3” oraz „II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka”, wchodzących w skład „Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu”, które po połączeniu dadzą spójne logo Szkoły,
       – nadawać się do jego różnorodnego wykorzystania, zarówno na materiałach biurowych codziennego użytku (listownik, wizytówka, koperta, teczka), jak i materiałach reklamowych i promocyjnych.
       Szczegółowy regulamin konkursu, w tym wymagania formalne, znajdują się na stronie internetowej szkoły: http://www.2lo.elblag.pl.
       Autor wybranego przez komisję konkursową logo otrzyma nagrodę finansową.
       Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas przypadających w tym roku uroczystości 65-lecia II Liceum Ogólnokształcącego. Główne uroczystości zaplanowano na 19 czerwca. W dalszym ciągu zbierane są zgłoszenia absolwentów naszej Szkoły. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojego udziału w uroczystościach – listownie na adres szkoły, pocztą elektroniczną na adres: liceum@2lo.elblag.pl bądź telefonicznie pod numerem 55 232 73 44.
      
      
Marek Nowosad, II LO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ile kasy w nagrodę za to logo? Normalnie koszt zamówienia czegoś takiego to 5-7 tys. J.
 • "Długo, bo praktycznie 65 lat nauczyciele i pracownicy szkoły pracowali na bardzo dobry wizerunek placówki. " Tak pracowali wyjątkowo ciężko. Do szkoły przyjmowali uczniów "najmądrzejszych i najlepszych" a resztę odrzucali. A bardzo dobry wizerunek na tle czego? niebardzo rozumiem. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ~Marta(2010-02-02)
 • Faktycznie, nigdzie nie ma mowy o wysokości nagrody. To dziwne, bo jeśli w regulaminie nie ma o tym mowy, to na jakiej podstawie kwota do wypłaty zostanie zatwierdzona? Zadanie konkursowe jest dość trudne, wymagania wyśrubowane, dlatego tym bardziej dziwi taka niedoróbka regulaminu.
Reklama