UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs Stypendialny „Młodzieżowy Animator”

Elbląg, Konkurs Stypendialny „Młodzieżowy Animator”

Akademia Rozwoju Filantropii ogłosiła drugą edycję konkursu stypendialnego w ramach Funduszu Stypendialnego im. Grażyny Gęsickiej. Fundacja Elbląg, jako organizacja partnerska, będzie nominować aktywnych, młodych działaczy z terenu Elbląga i powiatu. Trzech najlepszych może otrzymać jednorazowe stypendium. Termin zgłoszeń upływa 17 września.

O stypendia im. Grażyny Gęsickiej mogą się ubiegać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (liceum, technikum, zasadniczej szkoły zawodowej) i studenci utalentowani w określonej dziedzinie (np. nauk ścisłych, humanistycznych i artystycznych), pochodzący z niezamożnych rodzin. Konkurs skierowany jest do tych, którzy są aktywnymi wolontariuszami, działają w swoich społecznościach, inicjują lub biorą aktywny udział w wydarzeniach swojej małej miejscowości czy dzielnicy.
       Fundacja Elbląg, jako jedna z lokalnych organizacji partnerskich, przeprowadza pierwszy etap rekrutacji. Spośród zgłoszeń kandydatów wybrane zostaną maksymalnie trzy najlepsze, które następnie zostaną przesłane do Akademii. Spośród zgłoszeń nadesłanych z całej Polski, komisja wyłoni stypendystów, którzy otrzymają jednorazowe stypendium im. Grażyny Gęsickiej. Będą mogli przeznaczyć je na opłacenie czesnego, kursów, zakup podręczników czy materiałów do twórczości artystycznej. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 31 października.
       Regulamin konkursu oraz formularz wniosku dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl.
       Wypełniony dokument kandydaci powinni dostarczyć do biura Fundacji: ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu.
       Dodatkowych informacji udziela Karolina Trojan oraz Agnieszka Czubiel pod nr.  tel. 55 236 98 88, biuro@fundacja.elblag.pl.
      
      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama