UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeżdżę często autobusami miejskimi i jestem coraz bardziej przerażona ilością pasażerów bez masek. Zwłaszcza młodzież. Co z tego, że na drzwiach wiszą kartki skoro część osób tego nie przestrzega. Brakuje służb odpowiedzialnych za kontrole. Stąd moja prośba. Skoro nagrany jest komunikat, że będzie kontrola biletów, to czy nie można nagrać i puszczać komunikatu, że każdy pasażer ma mieć założoną maseczkę? Jeśli nie ma to ma opuścić pojazd. Tak jest w większości dużych miast i nie do pomyślenia jest żeby jechał ktoś bez maski. Chcę czuć się bezpiecznie jeżdżąc waszymi autobusami, dlatego proszę o przeanalizowanie moich sugestii. Pandemia przyspiesza, musimy robić wszystko aby chronić siebie i swoich bliskich. A jeśli ktoś ma to gdzieś, niech chodzi pieszo!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    5
    Anioł(2020-09-28)
  • @Anioł - Jak jestes chora to sobie nos szmatke, ja jestem zdrowa i pod ochrona art. 31 Konstytucji. A jak bedziesz nadgorliwa w upominaniu kogoś, to w koncu ktos wezwie patrol z art 51 kw. Jedna juz byla taka nadgorliwa, i za zaklocanie spokoju i porzadku w miejscu publicznym, dostala mandat. A kierowców prosze zostawic w spokoju, im nic do tego.
  • @Anioł - Jezeli tak bardzo boisz sie zarazenia propaganda medialna, to jezdzij taksówka.
  • Jesteś zdrowa? Radziłaś się psychiatry?
Reklama