UWAGA!

Korekty w rozkładach jazdy ZKM

 Elbląg, Korekty w rozkładach jazdy ZKM
fot. Michał Skroboszewski

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje, że od 1 października 2020 r., w rozkładach jazdy linii nr 2, 13 i 14  na dni robocze zostaną wprowadzone korekty.

Linia nr 2: odjazd z pętli przy ul. Marymonckiej zostaje przesunięty z godz. 14:13 na 14:22. Linia nr 13: odjazd z pętli przy al. Odrodzenia zostaje przesunięty z godz. 6:59 na godz. 6:58, a trasa tego kursu zostaje wydłużona do pętli przy ul. Łódzkiej. W rozkładzie jazdy linii z pętli przy ul. Łódzkiej zostaje dodany kurs o godz. 7:35. Trasa kursu o 10:48 z pętli przy al. Odrodzenia zostaje skrócona do pętli przy dworcu. W rozkładzie jazdy linii z pętli przy dworcu zostaje dodany kurs o godz. 11:25.

Linia nr 14: odjazdy z pętli dworzec z godz. 13:55, 15:02 i 16:09 zostają przesunięte odpowiednio na 13:42, 14:55 i 16:05

Odjazdy z pętli Nad Jarem z godz. 14:30 i 15:37 zostają przesunięte odpowiednio na 14:22 i 15:30. Zmiany zostają wprowadzone na wniosek pasażerów.

Od 1 października 2020 do odwołania zawieszone zostaje funkcjonowanie linii nr 10.

 

 

 

 

Michał Górecki, kierownik Działu Zarządzania Komunikacją ZKM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Nie nadążam już za tymi zmianami. Ile to razy w ciągu roku? Hashtagi: #Ewa
 • Naciskam, aktualizuj i się nie przejmuje, zawsze zdążam
 • Prosimy o większą ilość autobusów linii nr 7
 • Beton, dlaczego jeżdżą konstale złom co innych nie macie w zajezdni. Kupione i stoją. Jeśli złom pozbyć się i tyle.
 • Kiedy to nasze miasto puści tramwaj Marymoncka - Saperów
 • Jak potrzeba długiego składu to nie je dzie kiedy jest tłok. Jeżdżą gdy WSZYSCY już są w domach. Ot wasze myślenie w zkm. LUDZIE to nie śledzie.
 • A co malo jezdzi cztery brygady
 • Jeżdżę często autobusami miejskimi i jestem coraz bardziej przerażona ilością pasażerów bez masek. Zwłaszcza młodzież. Co z tego, że na drzwiach wiszą kartki skoro część osób tego nie przestrzega. Brakuje służb odpowiedzialnych za kontrole. Stąd moja prośba. Skoro nagrany jest komunikat, że będzie kontrola biletów, to czy nie można nagrać i puszczać komunikatu, że każdy pasażer ma mieć założoną maseczkę? Jeśli nie ma to ma opuścić pojazd. Tak jest w większości dużych miast i nie do pomyślenia jest żeby jechał ktoś bez maski. Chcę czuć się bezpiecznie jeżdżąc waszymi autobusami, dlatego proszę o przeanalizowanie moich sugestii. Pandemia przyspiesza, musimy robić wszystko aby chronić siebie i swoich bliskich. A jeśli ktoś ma to gdzieś, niech chodzi pieszo!
 • To ja poproszę jeszcze korektę 13 odjazd z dworca 6.46 przesunąć na 6.44 bo autobus na odcinku od hetmanskiej ma zawsze spóźnienie przez co spóźniam się do pracy. A teraz uczniowie jadący do gastronomika rano kupują bilety u kierowcy przez co przejazd się jeszcze wydłuża
 • @Anioł - Jak jestes chora to sobie nos szmatke, ja jestem zdrowa i pod ochrona art. 31 Konstytucji. A jak bedziesz nadgorliwa w upominaniu kogoś, to w koncu ktos wezwie patrol z art 51 kw. Jedna juz byla taka nadgorliwa, i za zaklocanie spokoju i porzadku w miejscu publicznym, dostala mandat. A kierowców prosze zostawic w spokoju, im nic do tego.
 • ZKM robi ustawkę he. Oni już nic nie mogą a słupnik na L4.
 • @Anioł - Jezeli tak bardzo boisz sie zarazenia propaganda medialna, to jezdzij taksówka.
Reklama