UWAGA!

Krzaklewski na zjeździe

- Musimy zbudować silną strukturę usługową związku - powiedział w Elblągu Marian Krzaklewski. Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność był gościem XIV Walnego Zjazdu Delegatów Związku Regionu Elbląskiego.

- Przez lata byliśmy usługowi dla kraju i braliśmy odpowiedzialność za Polskę. Za to byliśmy chwaleni, ale i krytykowani - stwierdził Krzaklewski.
     Szef Komisji Krajowej powiedział też, że związek scalał polską prawicę, ale i podejmował wszystkie drażliwe problemy środowiska i regionu.
     - Teraz ból niespełnionych nadziei ludzie przenoszą na nas - dodał.
     Marian Krzaklewski powtarzał kilkakrotnie, że teraz nadszedł czas, by koncentrować się na działalności związkowej bo - jak stwierdził - tylko Solidarność dba o interesy pracowników.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • tylko Solidarność dba o interesy pracowników ???????????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zdziwiony(2001-11-18)
 • Kiedy robotnicy strajkowali w zakładach podczas pamiętnych strajków w Sierpniu 1980 roku, ja razem z żoną spędzałem wczasy w komunistycznej Bułgarii. Wylegiwałem się na piaszczystej plaży jako część PRL -owskiej nomenklatury, która mogła korzystać z tych przywilejów. Marian Krzaklewski
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zdziwiony(2001-11-18)
 • marian podaj sie do dymji, chociazby z przyzwoitosci....
 • Ja też dbam o interesy parcowników, i to znacznie efektywniej niż Maryjan i jego związek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pracodawca(2001-11-18)
 • Cokolwiek powie Pan Krzaklewski jest odbierane z niesmakiem. Na jego przykładzie widać jak trudno rozstać się z władzą. Najlepszym rozwiazaniem dla niego i związku byłoby podać się do dymisji. Jego osoba kojarzy się z lekko cuchnacą polityką prawicy. Codziennie ujawniane są złodziejstwa, korupcja i inne bezeceństwa polityków z nadania Pana Mariana, a to dopiero preludium. Jak można bez poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialności w zakresie politycznym. moralnym jak też karnym pokazywać swoją twarz na tle napisu SOLIDARNOŚĆ i reprezentować kogokolwiek. Czas na pożegnanie piękny Marianie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Obserwator(2001-11-18)
 • Ludzie dzięki tym właśnie z "solidarności" co woleli władzę i pieniądze związek w aktualnej formie jest NICZYM!!!!!!!!!!!! Panie K....... wstyd!!!!!!!!!!!! Teraz kiedy z kilku milonów ludzi z solidarności zostało kilka procent, a w zamian kilkadziesiat procent- bezrobotnych, biednych bez środków do życia. Pan K.... nadal żyje jak PANISKO i ma odwagę występować w naszym imieniu - byłych członków ?????????????? Związek może istnieje tak, ale naprawdę już tylko w kilkudziesięciu lub kilkuset firmach, tysiące prywatnych firm wykożystuje ludzi - pracowników, a związki nie mają tam wstępu lub są marinetkami , bo przecież NSZZ ten z lat 80-tych stając się władzą zapomniał o tych co "na dole" walczyli, strajkowali!!!!!! :(
 • To pan Maryjan Krzaklewski przekształcił NSZZ SOLIDARNOŚĆ w AWS (Akcję Wykańczania Społeczeństwa)!!!!! A teraz ograny co do grosza ma czelność jeszcze publicznie się pokazywać ? Może myśli , że w tej SOLIDARNOŚCI to naprawdę są tylko same głupki i dadzą mu znowusz się wodzić za nos ? Lepiej weź się za uczciwą pracę ty nierobie . Ojczyzna dała ci wykształcenie . Czas żebyś w uczciwy sposób spłaci Jej dług .
 • A kto to jest ten Krzaklewski ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niezoriontowany(2001-11-19)
Reklama