UWAGA!

Kto widział to zdarzenie?

Mieszkaniec Elbląga uszkodził swój samochód po tym, jak z nadjeżdżającej z naprzeciwka ciężarówki na drogę spadły kostki brukowe. - Z nagrania mojej kamery samochodowej nie udało się ustalić żadnych danych ciężarówki. Może Czytelnicy portEl.pl będą mogli mi pomóc? - prosi Czytelnik.

Do zdarzenia doszło 28 maja na drodze nr 22 około godz. 10.15 przed wjazdem na most na Wiśle, przed Tczewem. Nasz Czytelnik jechał w stronę Tczewa, gdy z nadjeżdżającej z naprzeciwka ciężarówki spadły kostki brukowe, uszkadzając szybę jego auta oraz maskę. 

- Mimo że mam kamerę samochodową i zdarzenie zostało zarejestrowane, to niewiele na nim widać, bo wtedy świeciło mocno słońce. Sprawę zgłosiłem na policję, ale na razie nie udało się ustalić, do kogo należała ciężarówka, ani kto nią kierował. Może Czytelnicy pomogą? - pyta nasz Czytelnik.

 

- Ja i tak dostanę odszkodowanie za straty, ale zależy mi na tym, by ustalić dane tego kierowcy, by miał świadomość, że w ten sposób, bez odpowiednich zabezpieczeń, nie przewozi się takich towarów. Przecież ktoś mógł nawet zginąć!

Osoby, które mają informację na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt mailowy z redakcją – redakcja@portel.pl

 

 

 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama