UWAGA!

Kuldomek zaprasza na zajęcia

 Kuldomek zaprasza na zajęcia
fot. nadesłana

Kuldomek Centrum Rekreacyjno-Edukacyjne zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na zajęcia pozalekcyjne organizowane od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Zobacz zdjęcia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci rozwijały się aktywnie i twórczo, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie w przyjaznych warunkach dzieci mogą spędzać czas po zajęciach przedszkolnych lub szkolnych. Posiadamy nowoczesną bazę rozrywkowo-dydaktyczną, dzięki której dzieci kreatywnie się bawią, uczą oraz relaksują. W naszym obiekcie znajdują się 3 sale, jedna z nich to sala interaktywna, w której umiejscowiona jest podłoga multimedialna wykorzystywana do kreatywnych zajęć rozrywkowych i dydaktycznych oraz do elementów nauki języka angielskiego. W naszej sali interaktywnej znajduje się również monitor interaktywny, który ma bardzo szerokie zastosowanie dydaktyczne i rozrywkowe. Druga sala to bogato wyposażona sala zabaw, trzecią stanowi sala dydaktyczno-urodzinowa. W tej Sali dzieci pod okiem doświadczonych nauczycieli odrabiają lekcje. Sala ta również wykorzystywana jest do organizacji urodzin tematycznych, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

 


       W naszej ofercie znajduje się również usługa doraźnej opieki. Rodzic ma możliwość przyprowadzenia dziecka na wybrane godziny od poniedziałku do niedzieli po wcześniejszej rezerwacji.
       Ponadto Kuldomek posiada „żywe” maskotki Disneya, które można wypożyczać z animatorem lub bez jego udziału.
       Dysponujemy także wykwalifikowanymi animatorami do organizacji zewnętrznych urodzin lub innych imprez okolicznościowych.
      
       Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.kuldomek.elblag.biz.pl , FB - Kuldomek Centrum Rekreacyjno Edukacyjne bądź kontaktu telefonicznego: Wioleta Rutkowska 534443668, Karolina Berdzik 55 611 01 20
      
                                                                            ------ artykuł sponsorowany ------
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie