UWAGA!

Kulturystyka nowym stylem życia

 
Elbląg, Kulturystyka nowym stylem życia
fot. Nina Nowakowska

10 czerwca młodzież ŚHP 14 – 1 w Elblągu została zaproszona na spotkanie z Grzegorzem Wierzbickim – elbląskim kulturystą, który na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Hiszpanii zajął 4. miejsce w swojej kategorii wagowej.

Głównym celem spotkania organizowanego w ramach programu autorskiego „Moc pasji” było uświadomienie młodzieży ważnej roli pasji, zainteresowań w życiu człowieka. Oprócz aktywnego spędzania czasu wolnego, hobby pomaga ludziom trzymać się z daleka od kłopotów i niechcianych problemów. Często odciąga nas od złego towarzystwa, używek, przemocy. Na tym głównie skupił się pan Grzegorz, opowiadając o swojej pasji i motywując wychowanków ŚHP do działania. Uczestnicy spotkania usłyszeli o początkach kariery elbląskiego kulturysty, jej przebiegu, przerwie od sportu i dlaczego z powrotem do niego wrócił oraz o największych sukcesach. Pan Grzegorz nie zapomniał o zdrowym odżywianiu i jego wielkim wpływie na nasz organizm.
       Młodzież najbardziej czekała na ćwiczenia i udział w treningu razem z mistrzem. Każda chętna osoba miała możliwość skorzystania ze sprzętu na siłowni i uzyskania pomocy od pana Wierzbickiego. Udzielał wskazówek czy dobrze wykonano ćwiczenie, co jest źle, jak trzeba robić poprawnie by uzyskać zamierzony efekt. Wszyscy dobrze się bawili, i chłopcy i dziewczęta. Pan Grzegorz Wierzbicki wszystkich zaskoczył drobnymi upominkami oraz propozycją dla osób, w których zobaczył potencjał, oferując swoją pomoc przy treningach i przygotowaniu do konkursów w kulturystyce. Młodzież wyszła bardzo zadowolona i z wysoką dawką endorfin w organizmie. Dziękujemy za wsparcie i dobre słowo.
      
Nina Nowakowska, ŚHP 14 – 1 Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wujek Dobra Rada heheheh a Pan Wierzbicki nie zapomniał o zobowiązaniach i długach jakich nie spłacił?? Ile osób wydymał i małej współpracy ze służbami M. O; )))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    ObywatelMC(2014-06-11)
Reklama