UWAGA!

Kup sobie Muminka na święta

 Kup sobie Muminka na święta

Sprzyjające warunki atmosferyczne spowodowały, że z ziemi wychodzą ostatnie Muminki, a mówiąc dosłownie, ruszył III etap budowy osiedla domów jednorodzinnych o wdzięcznej nazwie Osiedle Muminków.

Ostatni etap budowy to segment składający się z 5 domów w zabudowie szeregowej. Wybór coraz mniejszy, ponieważ do sprzedaży pozostały ostatnie dwa domy. Domy wręcz „szyte na miarę”, gdyż powierzchnia użytkowa domu to tylko 116 m2, całkowita 145 m2, dzięki czemu idealnie zaspokoją potrzeby czteroosobowej rodziny, ale również można go dopasować dla małżeństwa, które oczekuje komfortu i wygody. Deweloper pomoże w dostosowaniu budynku do potrzeb nowego właściciela. Obecnie wylewane są ławy fundamentowe, ale już w kwietniu przyszłego roku będą stały domy przykryte dachem. Deweloper planuje zakończyć budowę jesienią 2018 roku.

 


       Firma Freedom nieruchomości zajmująca się obsługą inwestycji deweloperskich potwierdza, że Osiedle Muminków przy ul. Nowogródzkiej w Elblągu, to obecnie jedno z piękniejszych osiedli domów na mapie Elbląga. Całe osiedle składa się z 25 niewielkich budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Nieruchomości usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i terenów rekreacyjnych, na wysokości 80 metrów n.p.m. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących domu w mieście, ale zlokalizowanego w cichym i zielonym miejscu.
       Szczegółowe informacje o pozostałych do sprzedaży domach znajdziecie na stronie inwestycji. Telefon w sprawie rezerwacji 601 658 100 lub 55 233 25 39.
       Zapraszamy do siedziby Freedom nieruchomości przy alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.
      
                                                                     ----- artykuł sponsorowany ------

      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie