UWAGA!

Łamali głowę nad związkami frazeologicznymi

Elbląg, Pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Związki frazeologiczne nasz chleb powszedni" zajęły uczennice z SP nr 11
Pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Związki frazeologiczne nasz chleb powszedni" zajęły uczennice z SP nr 11 (fot. nadesłane)

W piątek (26 listopada) w szkole podstawowej nr 19 odbył się V Międzyszkolny Konkurs „Związki frazeologiczne nasz chleb powszedni". Udział w nim wzięli uczniowie klas szóstych elbląskich szkół (SP nr 4, 6, 8, 11, 12, 18).

Poziom konkursu był bardzo wyrównany. Dziewczęta wykazały się dużą wiedzą i wspaniale poradziły sobie z rozwiązaniem zadań konkursowych. Pierwsze miejsce zajęły uczennice z SP nr 11, drugie miejsce przedstawicielki SP 16, a trzecie miejsce uczennice z SP 8.
       Konkurs zorganizowany przez Bogusławę Olszewską, nauczycielkę języka polskiego i Magdalenę Rutkowską, bibliotekarza, cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Miłośników związków frazeologicznych wciąż przybywa. Kolejna edycja już za rok!
      

 


      
      

Magdalena Rutkowska, SP19
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama