UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Łaziki, off-road i WOŚP

 
Elbląg, Łaziki, off-road i WOŚP
(fot. nadesłana)

12 tysięcy złotych zebrali organizatorzy imprezy off-roadowej, która odbyła się na Modrzewinie podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zorganizowali ją: koło Ligi Obrony Kraju „Łaziki” i off-roadowy Elbląg.

Jednym ze statutowych zadań Ligi Obrony Kraju jest prowadzenie działalności pożytku publicznego, zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Z tego też powodu członkowie LOK Koło „Łaziki” przyjęli propozycję od Offroadowy Elbląg, aby wspólnie zorganizować przedsięwzięcie, z którego dochód wsparłby 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
       Na Modrzewinę, gdzie przedsięwzięcie zostało zorganizowane, przybyli kierowcy, dla których pasją jest doskonalenie swoich umiejętności prowadzenia pojazdu w trudnych, niekiedy w ekstremalnych warunkach terenowych i klimatycznych. Nasze działanie wsparli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Milejewa i Ogrodnik. Czuwali nad bezpieczeństwem uczestników oraz przygotowali ponad 600 porcji grochówki. Wspólnie z kolegami z ASG-Alfa przygotowaliśmy strzelnicę oraz zapewniliśmy możliwość doskonalenia umiejętności z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej osoby dorosłej na manekinie szkoleniowym. Ciepło zapewnili nam Leśnicy z Nadleśnictwa Elbląg.
       W niedzielę na Modrzewinę przybyło wielu ludzi dobrego serca, którzy włączyli się aktywnie w realizację celu przyświecającego 25. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbieraliśmy pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Zebraliśmy 12 tysięcy złotych.
      
      
Jerzy Stanecki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama