UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Legalny bukmacher - czyli jaki?

2019-05-17
14:55
 
Legalny bukmacher - czyli jaki?

Od 1 lipca 2017 roku, aby prowadzić legalną działalność bukmacherską w Polsce, trzeba posiadać licencję uzyskaną z Ministerstwa Finansów. Każdy, kto takowej nie posiada, musi liczyć się ze sporymi konsekwencjami prawnymi. Co tak naprawdę oznacza pojęcie "legalny bukmacher" i czym kierować się przy jego wyborze?

Zakładem bukmacherskim nazywamy umowę między bukmacherem a klientem, której rezultatem jest strata lub zysk w postaci kwoty pomnożonej przez dany kurs. Jest to jedna z najpopularniejszych form rozrywek na świecie, natomiast w Polsce zakłady najczęściej dotyczą dyscyplin sportowych, a więc wyników meczy, wyścigów, walk bokserskich, etc. Zgodnie z nową ustawą hazardową, aby móc starać się o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych, należy spełnić szereg wymogów, m.in.:
       - działalność musi mieć formę spółki akcyjnej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością;
       - siedziba bukmachera musi znajdować się na terytorium Polski lub też posiadać polski oddział. Również podatki muszą być płacone w Polsce;
       - legalna strona musi być prowadzona w języku polskim, w polskiej domenie - w ten sposób łatwo rozpoznać nielegalnych bukmacherów, którzy posługują się domenami zagranicznymi, figurują w tzw. Rejestrze Domen Zakazanych;
       - legalny bukmacher powinien weryfikować tożsamość użytkowników, przede wszystkim ich wiek - gracz musi być pełnoletni;
       - kluczową kwestią dla legalnego bukmachera powinno być bezpieczeństwo prywatnych danych graczy oraz procesu płatności, których dokonują;
       Udzielona koncesja na organizowanie zakładów wzajemnych nie jest jednak udzielana dożywotnio - po upływie 6 lat należy ją odnowić. Może być ona również wycofana w przypadku, gdy członek spółki popełni przestępstwo lub nie przedstawi na czas sprawozdania finansowego. 
       Jak widać, legalna działalność bukmacherska jest obwarowana wieloma obostrzeniami, co jednak daje graczom gwarancję na stuprocentowo "czystą" grę. Korzystając z legalnych platform, gracz unika nieprzyjemności, ma pewność, że działa zgodnie z prawem i nie zostanie oszukany finansowo. Obecnie nawet wymagający gracz znajdzie na rynku bukmacherskim ofertę dla siebie. Wśród legalnych bukmacherów znajdują się zakłady bukmacherskie BETFAN, nowy gracz na polskim rynku. Ich motto brzmi: "Nie grasz, nie wygrasz!" Zakłady sportowe Betfan, jako wschodząca gwiazda wśród bukmacherów, to marka wiarygodna i budząca zaufanie użytkowników. Bukmacher Betfan to sportowe emocje na najwyższym poziomie i bezstresowa rozrywka, fachowa obsługa klientów i w pełni legalne działania.
      

       ----- materiał płatny ------
 
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl