UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Letnie zajęcia w Zakrzewie

W Spółdzielczym Domu Kultury SM Zakrzewo odbywają się letnie półkolonie. Dzieci pływały już po Kanale Elbląskim, zwiedzały Chatę Wikingów i Bramę Targową, poznawały też tajniki pracy dziennikarskiej.

Do tej pory odbyły się dwa turnusy, kolejny, dwutygodniowy rozpocznie się 11 sierpnia. Na uczestników półkolonii czeka atrakcyjny program kulturalny i wiele ciekawych zajęć.
     W lipcu odbył się rejs statkiem po Kanale Elbląskim. Dzieci podglądały pracę dziennikarzy w redakcji „Dziennika Elbląskiego” i multimedialnej gazety internetowej eSwiatowid.pl. Zwiedziły też Chatę Wikingów i Bramę Targową. - Przypomnieliśmy sobie legendę o dzielnym Piekarczyku i kilkakrotnie potarliśmy jego nos na szczęście - mówi Danuta Andrzejewska, instruktor SDK.
     Spotkały się też z policjantem, który przeprowadził pogadankę pt. „Policja radzi”. Uczestniczyły w warsztatach plastycznych organizowanych w Galerii EL, miały też zajęcia z muzykoterapii. Nie ominęły ich również przejażdżki konne w Końskim Zdrowiu. Obejrzały film w Multikinie. W Parku Modrzewie bawiły się w podchody, a w Bażantarni na ognisku piekły kiełbaski. Był też Dzień Sportu, podczas którego rzucały podkową i beretem, przeciągały linę i grały w gry zespołowe.
     - Mamy nadzieję, że te dzieci, które odwiedzą nas w sierpniu, będą również zadowolone, doznają dużo wrażeń i miłych przeżyć, tak jak ich poprzednicy - dodaje Danuta Andrzejewska.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama