UWAGA!

Logopeda poradzi

Dziś (12 lutego) w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Elblągu rozpoczęły się IV Elbląskie Dni Poprawnej Mowy. Do końca tygodnia będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, porad i konsultacji logopedycznych.

Na Elbląskie Dni Poprawnej Mowy poradnia zaprasza rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzież, pedagogów, wychowawców, a także osoby dorosłe.
     - W ramach naszej pomocy oferujemy bezpłatne badania i konsultacje logopedyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszego miasta i okolic - mówi Wojciech Rudnicki, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. - W szczególności oferujemy bezpłatne badania komputerowe słuchu w ramach ogólnopolskiego programu „Słyszę” dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Wykwalifikowana kadra logopedyczna naszej placówki udzieli fachowej pomocy oraz odpowie na każde pytanie.
     Ponadto będą udzielane porady dla młodzieży pragnącej studiować w szkołach teatralnych, dziennikarskich, prawniczych oraz konsultacje dla młodzieży pragnącej poprawić swoją dykcję lub artykulację, konsultacje dla nauczycieli przedszkoli, szkół, pedagogów szkolnych - jak doskonalić mowę dziecka, jak uczyć komunikowania się, jak dbać o swoje narzędzie pracy - głos oraz konsultacje dla dorosłych „dzieci” - jak komunikować się z rodzicem po wylewie lub udarze.
     IV Elbląskie Dni Poprawnej Mowy odbywać się będą od 12 do 16 lutego w godz. od 8 do 16 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Elblągu, mieszczącej się przy ul. Kosynierów Gdyńskich 30. Aby usprawnić przeprowadzanie badań, należy wcześniej zapisać się w sekretariacie poradni, tel. 055 643 34 35.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama