UWAGA!

Łosie na drodze, czyli parkowanie po elbląsku

 
Elbląg, Tak się parkuje na Okrzei
Tak się parkuje na Okrzei (fot. nadesłane)

Tak się parkuje na Okrzei w Elblągu – zdjęcie z takim tytułem przysłał nam jeden z naszych Czytelników. I zaproponował rozpoczęcie akcji pod hasłem „Łosie na drodze”. - Czytelnicy mogliby nadsyłać takie lub podobne „kwiatki”, które zamieszczalibyście, aby piętnować tego rodzaju zachowanie – dodał pan Marcin. Zdjęcie publikujemy, pomysł z akcją nam się podoba. Zachęcamy czytelników do przesyłania kolejnych fotek „Łosi na drodze”.

Oto relacja naszego Czytelnika: - W drodze powrotnej z pracy do domu spotkała mnie niecodzienna niespodzianka. Kierowca samochodu osobowego marki VW Golf wykazał się ponadprzeciętną koncepcją na zaparkowanie swojego "bolida". Pieszy oczywiście jest osobą drugorzędną na chodniku, ważne aby gdzieś się zatrzymać (niekoniecznie zgodnie z przepisami) i szybko znaleźć się w sklepie odzieży używanej, mięsnym, ewentualnie spożywczym. Pozostaje tylko pogratulować polotu i finezji kierowcy i życzyć mu sukcesów dalszych wojażach:) - napisał nasz Czytelnik.
       Mieliście podobne przygody z kierowcami, którzy parkują gdzie popadnie? Przyślijcie zdjęcia wraz z opisem na adres: losienadrodze@portel.pl
      
       PS. Z naszą redakcją skontaktował się właściciel auta, które prezentujemy na zdjęciu. Oświadczył, że to nie on zaparkował auto przy Okrzei, bo tego dnia kierowcą była inna osoba. Jak stwierdził, sam uważa takie parkowanie za naganne.

      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama