UWAGA!

"Łosie na drodze". Kolejne zdjęcia od naszych Czytelników

 
Elbląg, "Łosie na drodze". Kolejne zdjęcia od naszych Czytelników
(fot. nadesłane)

Nasza redakcyjna poczta zapełnia się kolejnymi zdjęciami "łosi na drodze", czyli samochodów parkowanych gdzie popadnie przez elbląskich kierowców. Jest ich już tyle, że postanowiliśmy je zamieścić w jednej galerii zdjęć, którą będziemy na bieżąco uzupełniać. Zapraszamy do przesyłania kolejnych fotek, by zawstydzić niefrasobliwych kierowców.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy zdjęcia od Czytelników z ulic Struga, Jaśminowej, 1 Maja i Saperów. "Podoba mi się Wasza akcja piętnowania parkingowych łosi, chciałem dodać od siebie zdjęcie wykonane dzisiaj na ul. Saperów" - napisał jeden z Czytelników. - "Na uwagę zasługuje fakt, że ów samochód zaparkowany został nie więcej niż 30 metrów od parkingów, znajdujących się po jednej jak po drugiej stronie tej ulicy. Czasem takie zachowanie jest podyktowane pośpiechem, czasem zwykłą bezmyślnością lub złośliwością, w tym przypadku to jednak zwykłe cwaniactwo i wygodnictwo. Takich zachowań nie można tolerować, bo niedługo dojdzie do tego, że osobnicy tego pokroju, będą parkować na terenie ogródków działkowych... - napisał Czytelnik.
       W pełni się zgadzamy z tą opinią, wszystkie zdjęcia nadesłane przez Czytelnika, publikujemy w "łosiowej galerii". Mamy nadzieję, że dzięki tym zdjęciom kierowcy dwa razy się zastanowią, zanim zaparkują w miejscu, które nie jest do tego przystosowane.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Czy zrobicie też zdjęcia tych rowerów przypiętych przed Waszą redakcją do płotka podczas gdy 10m dalej obok banku macie stojak na rowery?
 • no tak. .. .. wielka tragedia że zaparkował na trawniku zaminowanym przez psie gówna. .. .. czemu redakcja namawia swoich czytelników do robienia z siebie idiotów. .. .. czy już naprawdę nie ma ważniejszych i mądrzejszych tematów???? rozumiem jak kierowcy parkują na miejscach dla niepełnosprawnych albo staną na chodniku że nie ma jak się przecisnąć. .. a tu proszę zaparkował na " trawniku" - komu to utrudnia życie. .. .. drodzy czytelnicy przestańcie wysyłać idiotyczne zdjęcia i zajmijcie się czymś porzytecznym. .. .. na przykład posprzątajcie gówna które właśnie wasz pies zrobił na trawnik
 • Z tego co widziałem to bmw miało awarię.
 • Ogólnie to na saperów jest tragedia z parkowaniem a Wy robicie z tego sensacje. Porażka.
 • jaity a Tobie tylko gówno w głowie. Może nic nie róbmy, nie ścigajmy morderców i złodziei, niech piraci drogowi robią co chcą, łamią wszystkie przepisy, byle tylko gówno posprzątali. .. a ja mam nadzieję, że do parkujących na trawnikach opon samochodów ( o ile jak być może w tym przypadku nie jest to kwestia awarii) przykleją się te wszystkie kupy psie, ludzkie, kocie i ptasie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  11
  AnaHana(2014-06-25)
 • Jakoś nie wierzę, że to auto miało awarię, dokładnie w tym miejscu. .. .. brawo dla redakcji, oby było więcej takich akcji nagłośniających cwaniactwo kierowców. Może i nie utrudnia to życia ludziom, ale dlaczego ma cierpieć na tym trawnik? Wystarczy, że kila aut zaparkuje w tym miejscu i po trawniku, zostanie rozjechana ziemia zamieniająca się w czasie deszczu w błoto. Po to na tej ulicy zrobiono parkingi żeby z nich korzystać!!!
 • jak ktoś zrobi zdjęcie mojemu samochodowi i redakcja je zamieści to komuś przypier. .le :)
 • ja też chcę być w galerii. Stawiam gdzie popadnie, staram się wjeżdżać gdzie zakazy i jakoś nikt nie chce mnie namirzyć
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  8
  łoś.wszystkich.łosi(2014-06-25)
 • widzę AnaHana że ten trawnik to chyba twoja toaleta. .. ..
 • polecam każdemu fotkę swojego samochodu. To pamiątka na wieki szczególnie jak to opublikują za 100 lat w dziale " dawno temu. .. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  4
  Sławny(2014-06-25)
 • jaity - zabierasz głos w dyskusji, nauczyć się najpierw zasad gramatyki gamoniu.
 • u nas na zawadzie pełno łosi
Reklama