UWAGA!

Mali patrioci

 
Elbląg, Mali patrioci
(fot. nadesłana)

W Tęczowym Przedszkolu Nr 29 w Elblągu odbyła się VII edycja konkursu społeczno – patriotycznego „Jestem Polakiem. Jestem elblążaninem”. W konkursie wzięły udział dzieci sześcioletnie z elbląskich przedszkoli nr 18, 19, 31 i 33 oraz grupa „Zielona” z Tęczowego Przedszkola, jako gospodarze konkursu.

Ze względu na przypadające w tym roku 777- lecie naszego miasta, gościem specjalnym była Ewa Tomczyńska, inspektor Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu, która zasiadła w jury. Wszystkie przedszkolaki wykazały się ogromną wiedzą na temat naszego miasta i kraju i dlatego różnica zdobytych przez poszczególne przedszkola punktów była minimalna. Miejsce I zajęło Przedszkole Nr 31, II miejsce Przedszkole Nr 18 i Przedszkole Nr 33, III miejsce przypadło dla Przedszkola Nr 19. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, których sponsorem było Biuro Prezydenta Miasta i Referat Promocji Miasta. Dla każdego z uczestniczących przedszkoli organizator konkursu przekazał nagrody w postacie książek.
       Przedszkole Nr 29 w Elblągu jest jedynym, które cyklicznie od 7 lat organizuje między przedszkolny konkurs o charakterze patriotycznym. Cieszy fakt, że przedszkolaki posiadają tak dużą wiedzę o Elblągu i o Polsce.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • taki, niby przypadek. .. .. " tęczowe przedszkole" i grupa " zielona" . jak to subtelnie odbywa się indoktrynacja polityczno- społeczna, już od najmłodszych. rodzice bądźcie rozważni i czujni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    babala(2014-06-16)
Reklama