UWAGA!

Mali ratownicy

W tym tygodniu w Elblągu i Jegłowniku odbędą się szkolenia w ramach ogólnopolskiego programu „Ratujemy i uczymy ratować”. Kursy skierowane są do osób uczących najmłodszych, czyli nauczycieli nauczania początkowego w klasach 1-3, którzy swoją wiedzę będą następnie przekazywali uczniom.

Program jest realizowany dzięki grupie prawie 150 wolontariuszy Pokojowego Patrolu, którzy ukończyli specjalne kursy instruktorskie. Będzie nimi kierować grupa instruktorów, skoordynują całoroczne szkolenia.
     Szkolenie trwa sześć godzin. Każdy nauczyciel i szkoła, którą reprezentuje, otrzyma certyfikat uczestnictwa w programie, pakiet materiałów dydaktycznych oraz pomocy do zajęć wystarczający na kilka pierwszych lekcji, a także wszystkie niezbędne informacje.
     Szkolenia odbędą się: we wtorek 11 kwietnia i w środę 12 kwietnia w Centrum Pracy i Pomocy przy ul. Bema 54 w Elblągu, w czwartek 13 kwietnia w Szkole Podstawowej w Jegłowniku przy ul. Malborskiej 43.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A czy studenci Kształcenia zintegorwanego również mogą przyjść na takie szkolenie?? I w jakich godzinach się ono odbywa?? Może takie informacje należałoby umieścić w notatce?? Proszę o jakieś informacje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkanka(2006-04-10)
 • szkolenia skierowane są do nauczycieli klas 1-3 szkół podstawowych. bliższe informacje na www.pomozity.eu lub e-mail: pomozity@pomozity.com
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  W-MCPD(2006-04-10)
 • pozaty na szkolenie mogą zgłaszać się tylko i wyłązcnie szkoły zapisane we wcześniejszym terminie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  W-MCPD(2006-04-10)
 • Czyli znowu coś "dla wszystkich", "nie dla wszystkich" :( Szkoda bo ja i parę moich kolezanek chętnie wybrałoby się na takie szkolenie.... no cóż... dzięki za info.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkanka(2006-04-11)
 • Proszę o przesłanie swoich danych na e-maila: pomozity@pomozity.com odpiszemy jak będa takie szkolenia dla studentów. Pozdrawiamy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  W-MCPD(2006-04-11)
Reklama