UWAGA!

Mamo, tato zatańcz ze mną! Ostatnie zajęcia

 
Elbląg, Mamo, tato zatańcz ze mną! Ostatnie zajęcia
fot. nadesłana

W najbliższą sobotę (14 czerwca)  o godz. 16 po raz ostatni przed wakacjami można wspólnie pouczyć się tańczyć ze swoją pociechą. Centrum Tańca Promyk zaprasza na zajęcia z cyklu Mamo, tato zatańcz ze mną!

- Cykl zajęć dla dzieci i rodziców jest realizowany w Promyku już drugi rok – mówią organizatorzy – Rodzice coraz częściej poszukują atrakcyjnej formy spędzenia czasu ze swoim dzieckiem, a wspólna nauka tańca okazuje się trafnym pomysłem. Mamy grono stałych bywalców i co zajęcia jakiś nowych chętnych.
       W zajęciach udział wziąć mogą dzieci od 4 roku życia oraz ich najbliżsi, czyli rodzice, dziadkowie. Zajęcia prowadzi Katarzyna Łukaszewska, instruktor tańca nowoczesnego.
       – Podczas zajęć wykorzystuje różne style taneczne, ale najczęściej jest to taniec nowoczesny, gdyż najbardziej się sprawdza – mówi Katarzyna Łukaszewska – Poza nauką krótkich choreografii jest też czas na wspólne zabawy z rodzicami i pokazy nowo nabytych umiejętności. Uśmiech na twarzach uczestników to najlepszy dowód na to, że zajęcia podobają się, ponadto sprzyjają odprężeniu psychicznemu i rozwijają sprawność ruchową dzieci.
       Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 czerwca o godz. 16.00. Na zajęciach obowiązuje obuwie zamienne. Bilety można nabyć w Centrum Tańca Promyk, przed zajęciami lub kasie CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1. Cena biletu: 15 zł (rodzic + dziecko), 20 zł (rodzic + 2 dzieci).
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama