UWAGA!

Maraton i fireshow na rzecz WOŚP

 Elbląg, Maraton i fireshow na rzecz WOŚP

Już w najbliższy piątek (11 stycznia) Elbląski Oddział Abstrakcyjny wraz z Klubem Mjazzga organizują nocny maraton telewizyjnych realizacji, wybranych koncertów Przystanku Woodstock. Wstęp - datek na rzecz WOŚP do puszki wolontariusza (minimum 5 zł). Start godzina 19.

Elbląski maraton w Mjazzdze rozpoczniemy od filmu dokumentalnego przedstawiającego historię Woodstock. Dokument, który powstał w 2009 roku, pokazuje jak w przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zmieniał się świat i Polska na jego tle. Przedstawia czterdzieści lat idei Woodstock przez pryzmat wydarzeń społecznych i politycznych w kraju i na świecie. Będzie można zobaczyć także historyczne zdjęcia zarejestrowane na farmie w Bethel w 1969 roku, następnie zdjęcia nagrane podczas amerykańskiej podróży Jurka Owsiaka i jego przyjaciół na Woodstock 94, oraz cały przekrój pierwszych piętnastu edycji polskiego Przystanku Woodstock. Produkcja swą premierę miała w 2009 roku, wtedy na ogromnych telebimach oglądali ją uczestnicy Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.
       Po tej projekcji zapraszamy na kilkugodzinną zabawę przy pełnometrażowych koncertach zarejestrowanych podczas najpiękniejszego festiwalu świata. O tym jakie koncerty zostaną pokazane, można zadecydować biorąc udział w specjalnej sondzie, dostępnej na wydarzeniu na facebooku. Wśród dostępnych opcji są występy: Enej (2011) , Raggafaya (2011), Dezerter (2004), Farben Lehre (2006), Dżem (2003), Vavamuffin (2006), Indios Bravos (2006-2007), Habakuk (2007), Luxtorpeda (2012), Jelonek (2010) i Koncert Jubileuszowy (2009).
       Wstęp - datek na rzecz WOŚP do puszki wolontariusza przy wejściu (minimum 5 zł).
       Szczegóły na temat piątkowego maratonu - dostępne na wydarzeniu na FB.
      
       Natomiast w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (13 stycznia) zapraszamy na specjalny pokaz fireshow Oddziału o godzinie 18  pod Bramą Targową.Serdecznie zapraszamy!
      
      
Specjalne podziękowania dla firmy Złoty Melon, wydawcy płyt DVD z Przystanku Woodstock za nieodpłatną zgodę na publiczną projekcję.
Katarzyna Smukowska, Elbląski Oddział Abstrakcyjny
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama